Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Partnerství

Naše společnost podporuje významné projekty v oblasti podnikání, kultury a sportu.

loading

Podnikatel roku

Podporujeme hledání úspěšných podnikatelů, a proto jsme se stali partnery nejprestižnější světové soutěže EY Podnikatel roku.

Naše společnost je partnerem soutěže EY Podnikatel roku. Partnerství bylo uzavřeno na příští tři ročníky a zahrnuje širokou škálu společných aktivit, od regionálních setkání s podnikateli až po galavečer na pražském Žofíně.

„Spravujeme majetek mnoha klientů z řad úspěšných podnikatelů, proto je pro nás partnerství s touto soutěží skvělým doplněním našeho zaměření. Bereme ji také jako příležitost ke zviditelnění podnikatelských příběhů, které nás inspirují. Bez takových se dnes podnikání neobejde. Věřím, že i my letos přispějeme k odhalení několika z nich, třeba právě v řadách našich klientů,“ říká Pavel Manhalter, výkonný ředitel Swiss Life Select.

O soutěži EY Podnikatel roku

EY Podnikatel roku je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele. Soutěž EY Podnikatel roku je koncipována jako mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná. V současné době se jako jediná světově uznávaná soutěž svého druhu pravidelně vyhlašuje téměř v 60 zemích na šesti kontinentech. Podrobnější informace naleznete na www.podnikatelroku.cz.

loading
×