Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Společná setkání

Vytváříme kolegiální prostředí a pozitivní atmosféru, ať už je to při každodenní práci, při výročních setkáních, sportovních turnajích nebo společenských akcích, které pořádáme pro naše kolegy i klienty.

loading

Setkávání s klienty

Rádi sdílíme svůj čas s našimi klienty. Potkáváme se v pracovní době nebo ve svém volném čase, často jsou pro nás naši klienti inspirací a setkání mimo kancelář jsou únikem od pracovního stereotypu. Často zde vznikají nová přátelství a nápady nejen pro profesní život. Důležitá je pro nás vyvážená work-life balance.

Letošní ročník, dnes již můžeme říci tradičního, Investment day byl zajímavý hned z několika důvodů.

Tím prvním bylo místo konání. Po loňském ročníku, který proběhl v reprezentačních prostorech České národní banky, jsme tento rok využili zázemí neméně atraktivní a nám i bližší instituce. Konference se odehrávala v rezidenci švýcarského velvyslance, který ji také svým proslovem zahájil.

Druhou zajímavostí byla volba moderátora. Celým dnem nás provázel Jakub Železný, moderátor České televize. Díky jeho profesionální práci proběhla celá akce hladce a mohli jsme více zapojit posluchače do diskuzí. Na každého vystupujícího mířily zajímavé dotazy, které nezůstaly bez odpovědí. 

Projekt Swiss Life Art pokračuje v dlouholeté tradici podpory umění. Hlavním cílem je přinášet krásu a umění do života našich klientů a pracovníků Swiss Life. 

Swiss Life Art se letos uskutečnil v galerii Černá Labuť v Praze. V tomto unikátním prostoru galerie od architektky Evy Jiřičné byla stovce hostů představena výjimečná a hodnotná díla umělců Jaroslava Valečka, Stefana Milkova, Michala Gabriela a dalších. 

Další Investment day proběhl v Rožnově pod Radhoštěm pod taktovkou ředitelky místní kanceláře Dagmar Diatkové. Celá akce se konala v restauraci Brasserie Avion.

Po welcome drinku se na sedmdesát hostů přesunulo do podkroví, kde se u prezentací vystřídali Tomáš Rampula – hlavní analytik a produktový manažer, Jan Macek – analytik produktového oddělení a Adam Babczynski z obchodního oddělení. V úvodu promluvil o vývoji kapitálových trhů Tomáš Rampula, navázal Jan Macek prezentací o konzervativních investicích jako alternativě termínovaných vkladů a povídáním o investování do alternativních investičních nástrojů.

loading
×