Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Společná setkání

Vytváříme kolegiální prostředí a pozitivní atmosféru, ať už je to při každodenní práci, při výročních setkáních, sportovních turnajích nebo společenských akcích, které pořádáme pro naše kolegy i klienty.

loading

Setkávání s kolegy

S kolegy se setkáváme na několika společenských i sportovních akcích za rok. Potkáváme se však i na menších akcích v kruhu nejbližších kolegů z poradenských center.

Výroční setkání všech pracovníků v tomto roce proběhlo v Praze, v Centru pohybové medicíny. Fakt, že se letošní ročník konal v pátek třináctého, neměl vliv na dobrou náladu všech návštěvníků a hostů.

Jako host se setkání účastnil majitel tradiční českobudějovické společnosti KOH-I-NOOR Vlastislav Bříza. Dalším neméně významným hostem byl strážce etikety a popularizátor pravidel společenského chování Ladislav Špaček, který měl úchvatné vystoupení na téma „Komunikace se zákazníky“

Letos jsme se po dvouleté odmlce vrátili na oblíbený Sokolák na Brněnské přehradě, kde se konal další ročník tradičního Swiss Life turnaje v plážovém volejbalu.

Byla to opět velká jízda plná strhujících sportovních výkonů, kde si někteří sáhli až na dno svých sil, aby pomohli kolegům ze svých poradenských center dosáhnout co nejlepšího výsledku.

Letošního ročníku se zúčastnilo dvanáct týmů. A kdo zvítězil? Stejně jako již po několikáté ovládla celý turnaj snad nezastavitelná mašina týmu Prahy I. Na druhém místě skončil tým Prahy II a předloňský vítěz, tým z Liberce, obsadil třetí místo. V lize poražených zachraňovali čest domácích Brňanů hráči týmu Centrála-mlaďoši.

Celým dnem nás provázel a všechny bavil oblíbený moderátor Jan Smetana. A pozadu nezůstali ani skvělí fanoušci, kteří hnali své týmy za vítězstvím.

loading
×