Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pomoc

Informace můžete nalézt použitím navigační lišty nebo následujícím způsobem:

Mapa stránek Mapa stránek vám poskytuje přehled o všech našich internetových stránkách.
Vyhledávání Zadejte termín, který chcete vyhledat, a zobrazí se vám všechna požadované témata.

V sekci Kontakty můžete nalézt všechny kontaktní informace na Swiss Life Select.

Zde naleznete přehled všech webových stránek Swiss Life.

Naše webové stránky byly optimalizovány pro prohlížeče uvedené níže. Pokud používáte jiný prohlížeč, stránky se nemusí zobrazovat správně. Za účelem zlepšení zobrazení upravte nastavení systému, nebo kontaktujte IT odborníka.

  • Internet Explorer 7 nebo vyšší
  • Firefox verze 3 nebo vyšší
  • Safari verze 5 nebo vyšší

Abyste mohli číst formát PDF, nainstalujte si prosím Adobe Acrobat Reader, který je k dispozici k bezplatnému stažení.

Můžete vytisknout stránky pomocí funkce tisku z prohlížeče nebo příslušnou klávesovou zkratkou (Ctrl + P).

Osobní údaje jsou konkrétní údaje o věcných poměrech osob. Jsou to tedy informace, které se bezprostředně vztahují k jedné fyzické osobě, přesněji vymezují určitou osobu nebo se dají vyvodit pouze z jedné jediné osoby. Sem patří např. vaše jméno, vaše adresa, vaše telefonní číslo, ale také např. vaše e-mailová adresa.

Všechny údaje, které jste nám poskytli v rámci používání webových stránek Swiss Life Select, budou použity v souladu s ustanoveními zákona o ochraně osobních údajů, a to výhradně za účelem zpracování smlouvy a vyřízení vašeho požadavku.

Zpracování a použití vašich údajů pro účely poradenství, reklamy či průzkumu trhu se uskuteční pouze tehdy, budete-li výslovně souhlasit s použitím svých údajů pro tyto účely.

Vaše údaje nebudou předány třetím osobám, pokud to nebude nezbytně nutné ke zpracování vaší žádosti.

Předání vašich údajů společnostem koncernu Swiss Life či jiným třetím osobám uvedeným v prohlášení o souhlasu (mezi něž patří obchodní zástupci Swiss Life Select) je možné pouze s vaším výslovným souhlasem. Při předání třetím osobám se příjemci vůči Swiss Life Select zavazují, že budou dodržovat platná ustanovení o ochraně dat.

×