Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Návrat do Právní otázky

Ochrana dat

Ochrana Vašeho soukromí je pro Swiss Life Select Česká republika s.r.o. (dále jen Swiss Life Select) mimořádně důležitá. To platí samozřejmě i pro zacházení s Vašimi údaji během Vaší návštěvy internetových stránek Swiss Life Select.

Toto prohlášení a otázky či odpovědi k tématu ochrany dat obsahují informace o tom, jakým způsobem zachází Swiss Life Select s osobními daty, jaké informace Swiss Life Select shromažďuje a vyhodnocuje a jak jsou tyto informace využívány a spravovány.

V zásadě je možné prohlížet si webové stránky Swiss Life Select i bez zadání údajů o vlastní osobě. Vaše návštěva webových stránek Swiss Life Select je protokolována. V těchto přístupových datech se přitom eviduje pouze:

aktuálně používána IP adresa Vašeho počítače, název navštívené stránky, datum a čas návštěvy, přenesené množství dat, hlášení, zda připojení bylo úspěšné, popis typu použitého webového prohlížeče, používaný operační systém, použitý internetový prohlížeč, operační systém, počet návštěv, průměrně strávená doba na těchto stránkách, navštívené stránky.

Získání osobních dat zpravidla není možné, takže osobní uživatelské profily nemohou být z těchto údajů získány. Uložené informace jsou využívány za účelem získání informací o atraktivitě webových stránek Swiss Life Select a zlepšování jehich obsahu.

Bez předchozího souhlasu nejsou na webových stránkách Swiss Life Select automaticky získávána, zpracovávána či využívána žádná osobní data. V jednotlivých případech od Vás ale můžeme požadovat osobní informace.

Pokud se rozhodnete předat nám své osobní údaje, k nimž patří jméno, adresa či e-mailová adresa za účelem zpracování smlouvy, zpracování Vašich dotazů či účasti v soutěžích, jasně Vás budeme informovat o tom, co budeme s Vašimi daty dělat. V tomto případě nám předáváte svá data dobrovolně. K zajištění kvalitní péče o zákazníka, a abychom mohli zpracovat Vaši žádost, bude dále zapotřebí:

abyste nám udělili souhlas se zpracováním svých osobních údajů a s jejich předáním společnostem patřícím do koncernu Swiss Life Select
aby Vaše data byla zpracována tak, abychom Vás mohli informovat o všech službách poskytovaných Swiss Life Select.

Vaše data jsou Swiss Life Select zpracovávána pouze tehdy, pokud Váš souhlas se zapracováním osobních údajů k výše uvedeným účelům, který můžete kdykoliv v budoucnu odvolat, zahrnuje i zprostředkování Vašich údajů společnostem koncernu Swiss Life Select či jiným třetím společnostem vyjmenovaným v prohlášení o souhlasu.

Zpracování Vašich dat probíhá ve Spolkové republice Německo. Swiss Life Select neprodává Vaše osobní data třetím osobám ani je jinak nevyužívá k reklamním účelům.

Vývoj internetu se projevuje i na strategii Swiss Life Select v oblasti ochrany dat. Své dotazy a připomínky můžete poslat prostřednictvím e-mailu na adresu: info@swisslifeselect.cz.

×