Penze. Máte už vlastní představu o tom, jak ji chcete prožít? Chcete jít do penze dříve, mít se lépe a užít si ji déle? Pro většinu našich klientů je penze obdobím neopakovatelných životních zážitků. Díky nám překonali vnímání penze jako symbolu stáří a skromnosti. I vám pomůžeme užít si penzi podle vlastních představ.

Co je Švýcarská renta?

Švýcarská renta je službou, postavenou na závěrech socioekonomického výzkumu, která umožňuje definovat přesnou představu klientů o jejich životě v penzi. Vnitřní algoritmus následně vyčíslí potřebný kapitál umožňující realizaci konkrétní představy.
Za pomocí finančně - poradenského know-how Swiss Life optimalizujeme tvorbu a čerpání potřebného kapitálu.
Takto vám pomůžeme žít život podle vlastních představ, a to ve vámi zvolené životní etapě.

5+2 oblasti kvality života

image+text_2

Dlouhodobě sledujeme faktory, které nejvíce ovlivňují kvalitu života lidí. To nám umožnilo určit 5 + 2 hlavní oblasti klíčové pro zdraví každého člověka, které Světová zdravotnická organizace definuje jako "stav kompletní fyzické, duševní a sociální pohody". Analýza těchto klíčových oblastí je jedním z pilířů Švýcarské renty.  

ikona_1_obdélník (1)

Krok 1 - Vyplňte si zábavný dvouminutový dotazník o vaší představě života v penzi, ihned se dozvíte výsledek.

ikona_2_obdélník

Krok 2 - Na základě výsledku dotazníku s vámi náš konzultant osobně upřesní vaše představy a očekávání o penzi a to v sedmi klíčových oblastech.

ikona_3_obdélník

Krok 3 - Dostane souhrnný report s vaší cílovou představou života v penzi, s kalkulací potřebných finančních prostředků a s následnými kroky realizace. 

Začněte krokem 1: Vyplňte vstupní obrázkový dotazník. 

Proč Švýcarská renta?

Pokroky v medicíně, technologiích a vzrůstající povědomí o přínosech raději zdravého životního stylu umožňují žít lidem kvalitnější a delší život. Proto se ve Swiss Life, ve spolupráci s dalšími odborníky z mnoha oblastí, zabýváme otázkou delšího života podle vlastních představ.

Základ služby Švýcarská renta vznikl před 25 lety pro švýcarskou klientelu. Jde o službu, která čerpá ze zkušeností osmi generací klientů a pracovníků Swiss Life z celého světa.

Parametry služby jsme ve spolupráci s českými specialisty přizpůsobili specifikům českého prostředí a našich klientů.

  • Optimalizujeme částku, kterou budete pro období své penze skutečně potřebovat.
  • Minimalizujeme náklady na tvorbu potřebného kapitálu.
  • Eliminujeme případná rizika, která by tvorbu rezervy mohla ohrozit.

Díky nám budete moci jít do penze dříve, mít se lépe a užít si ji déle.