Přinášíme Vám nejdůležitější témata ve stručném přehledu. Najdete zde firemní magazíny, vždy aktuálně vydaný newsletter a mnoho dalších zajímavých rad a informací.

Mediální články

SL_CC_Businesswoman_PEO_02_7L6B3264_3c_300dpi_1

Swiss Life Select CZ

O nás

Swiss Life Select poskytuje komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni. Je součástí finanční švýcarské skupiny Swiss Life, předního poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let. Prostřednictvím kvalitních finančních poradců pomáháme soukromým i firemním zákazníkům připravit se na jejich finanční budoucnost.

Watch now
Reinhold Messner Everet

Zprávy

Ztratili jsme kuráž

Reinhold Messner strávil svůj život tím, že se vydával tam, kam lidé vlastně nepatří: na osmitisícové vrcholy, Antarktidu, poušť… Odkud pramení jeho touha po svobodě? A jak se s tím vypořádává teď, když je starší?

Read more

1:30

Vse o nasem zakaznikovi

Novinka

Nové video skupiny Swiss Life

Nové video skupiny Swiss Life, které můžete zhlédnout, shrnuje náš hlavní cíl „Pomáhat našim klientům žít život podle svých představ“ v jednoduché zkratce: vybíráme pro vás to nejlepší, abychom se mohli podílet na vaší životní cestě a pomohli vám se ve správné chvíli správně rozhodnout. A to zcela jistě dlouhodobě plníme.

Watch now
Screenshot_2016-06-09-13-48-49

Novinka

Swiss Life – lídr v inovacích

Finanční poradenství v jednom tabletu. Swiss Life testuje unikátní řešení s biometrickým podpisem. V květnu spustila společnost Swiss Life unikátní řešení pro tablety, který výrazně zjednodušuje administrativu v oblasti finančního a investičního poradenství.

Read more

Nejnovější zprávy