Bydlet ve vlastním bytě či domě je sen většiny z nás. Navíc investice do vlastního bydlení je i současně investice do budoucnosti. Ten, kdo bydlí ve svém, bude mít totiž i nižší náklady v penzi. Dalším důvodem ke koupi nemovitosti je možnost dlouhodobé investice. Ať už je důvod pořízení nemovitosti jakýkoli, my dokážeme nalézt vhodné řešení pro klienta a toto řešení i realizovat v některé z mnoha finančních institucích, se kterými spolupracujeme.

Architektin

Hypoteční úvěr

Úvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jde o přísně účelový úvěr na řešení bytových potřeb.

Partneři, se kterými spolupracujeme v oblasti hypotečních úvěrů: Česká spořitelna, Equa Bank, Hypoteční banka, Komerční banka, Raiffeisenbank, Sberbank, UniCredit bank, MONETA Money bank, mBank, Oberbank AG.

Mitarbeitende Young Professionals

Americká hypotéka

Neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Úvěr lze použít zpravidla k jakémukoliv účelu - pořízení bydlení, bytového vybavení, automobilu, investice do vzdělání, rozjezd podnikatelské činnosti a další.

Úroková sazba americké hypotéky je o několik málo procent vyšší než úroková sazba u standardního hypotečního úvěru. Princip fungování produktu i partneři, se kterými spolupracujeme, jsou stejní jako u hypotečních úvěrů.

Eigenheim

Stavební spoření

Účelové spoření na řešení bytových potřeb.

Partneři, se kterými spolupracujeme v oblasti stavebního spoření: Stavební spořitelna České spořitelny, Modrá pyramida stavební spořitelna, Moneta Stavební spořitelna.

Mám zájem o informace o financování bydlení

Napište nám, na váš dotaz budeme reagovat v co nejkratším možném termínu.