Všechny aktuality

Všechny

SL_30+_neutral_0067

Dlouhověkost

Jak si užít delší život podle vašich představ? Zaměřte se na finance

Náš život se dramaticky prodlužuje. Jen za poslední století o celých třicet let. Jsme ale připraveni na realitu, kdy většina z nás bez problémů oslaví sté narozeniny? S dlouhověkostí se radikálně promění náš život i celá společnost. S nově získaným časem je potřeba počítat v dlouhodobých plánech. V osobním životě i financích.

Číst více

Pensionäre

Dlouhověkost

Nezávislý život

Shlédnout
mood-image_alisee-de-tonnac

Za svým snem

„Na rozvojových trzích panuje bezbřehý optimismus“

Vzdala se snové kariéry v kosmetickém průmyslu, aby založila největší soutěž pro start-upy na rozvojových trzích a vysloužila si tak místo v žebříčku nejvlivnějších sociálních podnikatelů do 30 let časopisu Forbes. Francouzka Alisée de Tonnacová hovoří o zlomových rozhodnutích ve své kariéře, významu sebeurčení pro mileniály a optimismu třetího světa.

Číst více
birkin Aufmacher

Dlouhověkost

„Důležité věci v životě ženy se odehrávají ve čtyřiceti letech“

Jane Birkin se v šedesátých letech proslavila svým duetem „Je t'aime … moi non plus“, který nazpívala se Sergem Gainsbourgem. Její deníkové zápisky z této doby vypovídají o úzkostech nejisté ženy. Přinášíme vám rozhovor s touto módní ikonou o posedlosti krásou, nedostatku sebevědomí a její dlouhé cestě za nezávislostí.

Číst více

Vyskytla se chyba. Prosím, zkuste to později.