Kdy jste naposledy aktualizovali vaše pojistné smlouvy? Pokud je to více než 2 roky, rád vám je bezplatně zkontroluji, jestli jsou pojistná krytí dostatečná a jestli máte pojištěné všechno, co potřebujete a co je v současné době možné pojistit.

Lidé mají pocit, že pojištění je pro ně často jen výdajovou položkou. Kromě toho panuje přesvědčení, že opravdu dobré pojištění bývá drahé. Ukážu vám však, že na trhu je mnoho pojišťoven s řešeními, která jsou k dispozici i vám. Díky konkurenci se navíc podmínky neustále zlepšují, a to i z hlediska ceny pojištění.

Proč byste měli pravidelně kontrolovat své pojistné smlouvy? Přehodnocení pojistné smlouvy neznamená, že ji musíte zrušit a uzavřít novou. Znamená to jen, že se na to jako zkušený profesionál podívám a řeknu vám, zda je vaše pojistné krytí stále dostatečné a jaké novinky máte k dispozici.

Praktický příklad revize pojistné smlouvy. Vezměme například z pojištění majetku. Před lety jste podepsali smlouvu a vaše pojistné krytí je nastaveno na určitou částku. Obvykle se rovnala hodnotě, za kterou byste podobnou nemovitost v daném okamžiku a v cílové lokalitě získali. Mezitím se však ceny dramaticky změnily a dnes může mít váš dům nebo byt klidně dvojnásobnou hodnotu.

Ale co kdyby nyní došlo k pojistné události, která by učinila vaši nemovitost neobyvatelnou? Koupili byste si stejnou nemovitost z pojistného plnění, které máte nastavené na pojistné smlouvě? Předpokládám, že ne. Pokud se tedy chcete vyhnout problémům v případě pojistné události, rád se podívám na vaši pojistnou smlouvu a společně zjistíme, zda je vaše pojistné krytí dostatečné nebo zda najdeme výhodnější alternativu.

Jak snadno zjistím cenu své nemovitosti? Mám pro vás jednoduché řešení. Pokud již máte účet v klientském portálu FiLiP, stačí se do něj přihlásit a vyplnit informace o vaší nemovitosti v sekci "Nemovitosti" a během pár minut budete mít k dispozici podrobný cenový audit. Pokud FiLiPa ještě nemáte, zaregistrujte se nebo mě kontaktujte a já vám s registrací pomohu. FiLiPa můžete mít v telefonu také jako mobilní aplikaci, kterou si můžete stáhnout pro Android na Google Play a pro iOS na (AppStore). Všechny výhody klientského portálu FiLiP tak můžete mít kdykoliv s sebou.

Jakékoli pojištění, které potřebujete. Jako licencovaný pojišťovací profesionál, registrovaný u České národní banky vám mohu pomoci s jakýmkoli pojištěním. Znám detailně řešení českých pojišťoven, proto se na mě neváhejte obrátit.

Chci více informací

Naplánujme si setkání

Potřebujete pojištění majetku, pojištění motorových vozidel, cestovní pojištění nebo životní pojištění? Velmi ráda vám pomůžu. Zanalyzuji vaši situaci a představím vám několik možností, ze kterých si můžete snadno vybrat. Vše zařídím. Je to práce, která mě baví.