Potřebujete spotřební úvěr na nákup něčeho menšího nebo plánujete nákup nemovitosti a potřebujete hypotéku? Mám přehled o tom, jaké trh aktuálně nabízí. Domluvme si schůzku a všechno vám ráda bezplatně objasním.

Každý z nás chce žít život tak, jak chce, ale někdy je náš rozpočet příliš krátký na to, abychom si splnili své sny a cíle. Pokud je tedy na jejich pokrytí potřeba půjčka, neváhejte se na mě obrátit, abychom pro vás společně našli tu nejvýhodnější nabídku.

Jaký typ půjčky potřebujete, jaké jsou podmínky a ve které bance je to nejvýhodnější? To jsou otázky, které dostávám pravidelně. Odpověď je velmi individuální. Typ půjčky závisí na tom, co chcete získat. Pokud si koupíte auto, máte možnost jej financovat ze spotřebního úvěru, specielního úvěru nebo také formou leasingu. Na nákup nemovitosti je možné využít úvěry na bydlení tedy hypoteční úvěry. 

Pokud byste chtěli zjistit, u které banky byste získali nejvýhodnější půjčku, museli byste obejít všechny finanční domy, které na trhu působí, na což byste pravděpodobně potřebovali spoustu času. Předpokládám však, že svůj čas můžete využít jinak. Vzhledem k tomu, že všechny úvěrové produkty dobře znám, ráda vám zdarma zanalyzuji vaše možnosti a navrhnu pro vás nejoptimálnější řešení.

Pokud si myslíte, že konsolidace a refinancování půjček není pro vás, protože jste dlouhodobým klientem své banky a ta vám poskytne ty nejvýhodnější podmínky, pravděpodobně se mýlíte. Konkurenční banka se snaží dát novým klientům lepší podmínky, než by jim dala jejich stávající banka. Nová banka předpokládá, že si na ni klienti převedou i další bankovní produkty, které využívají ve své stávající bance. Je tedy velmi pravděpodobné, že banka, kterou v současné době využíváte, vám téměř nikdy nenabídne tak výhodné podmínky jako banka konkurenční.

Podobných "triků" je více a já vám je ráda prozradím. Pojďme si společně domluvit schůzku. Zanalyzuji vaše možnosti a navrhnu nejoptimálnější možnosti, ze kterých si můžete vybrat ty, které vám nejvíce vyhovují.

 

Chci více informací

Naplánujme si setkání

Máte svůj vysněný cíl a chcete se k němu dostat? Pomůžu vám jej dosáhnout. Bezplatně zanalyzuji vaše možnosti a společně nastavíme cestu, jak se ke svéjmu vysněnému cíli dostanete. Napište mi!

Upozornění

Předmětné informace nepředstavují osobní investiční poradenství ani investiční doporučení, které by dostatečně zohledňovalo individuální situaci investora, zejména pokud jde o jeho finanční situaci nebo investiční cíl. Swiss Life Select Česká republika, a. s. nenese odpovědnost za případné ztráty vzniklé v důsledku jejich chybné interpretace a špatného investičního rozhodnutí. Investice do fondů s sebou nesou riziko kolísání hodnoty investované částky a výnosů z ní a zpočátku není zaručena návratnost původní investované částky. Minulé výnosy z cenných papírů nebo jiných investičních nástrojů nejsou zárukou budoucích výnosů.