Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Investice

Pro klienty připravujeme investiční řešení šité na míru požadovaných cílů. Ať už se jedná o pravidelné investování s cílem vytvoření dostatečné rezervy na penzi, vytvoření studijního fondu k pokrytí nákladů vysokoškolského vzdělání dětí nebo, o efektivní ochranu a zhodnocení volného kapitálu, jsme připraveni poskytnout profesionální řešení.

loading

Index českého investora CII750

Index českého investora CII750 ukazuje výkonnost investice průměrného českého fondového investora. Index byl vytvořen Swiss Life Select ve spolupráci se společností Thomson Reuters za účelem přehlednějšího sledování výkonnosti českého investora.

original

Index CII750 sleduje výkonnosti 750 investičních fondů působících na českém kapitálovém trhu. Pro nastavení vah indexu jsou využívána data ze čtvrtletních zpráv o podílových fondech v České republice, která je vydávána Asociací pro kapitálový trh ČR (AKAT). Index je vypočítáván od 1. 1. 2018, kdy je jeho základní hodnota nastavena na 100.

Tento index slouží konzultantům Swiss Life Select pro srovnání výkonnosti našich vlastních investičních nástrojů (portfolia Best Select Funds) a výkonnosti průměrného českého investora. Odborné veřejnosti slouží index CII750 jako ukazatel vývoje českého fondového trhu.

Více o indexu zde.

×