Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Investice

Pro klienty připravujeme investiční řešení šité na míru požadovaných cílů. Ať už se jedná o pravidelné investování s cílem vytvoření dostatečné rezervy na penzi, vytvoření studijního fondu k pokrytí nákladů vysokoškolského vzdělání dětí nebo, o efektivní ochranu a zhodnocení volného kapitálu, jsme připraveni poskytnout profesionální řešení.

loading

Investiční řešení

Spolupracujeme s vybranými správci aktiv na českém i zahraničním trhu a pro naše klienty vybíráme to nejlepší z jejich nabídky investičních produktů.

Investiční společnosti

Pro realizaci investičních cílů našich klientů pečlivě vybíráme partnery. Spolupracujeme s velkými stabilními investičními společnostmi, které si naši důvěru získaly dlouholetým a spolehlivým působením na českém nebo zahraničním kapitálovém trhu. Mezi naše partnery patří například tyto investiční společnosti:

Conseq Investment Management

Ryze česká investiční společnost, úspěšně působící na našem trhu téměř od samotného vzniku kapitálových trhů. Odborník na české prostředí a české klienty. Vedle vlastních úspěšných investičních programů a fondů přináší společnost širokou nabídku fondů velkých světových správců aktiv, jako jsou BNP Paribas, Fidelity nebo Franklin Templeton.

Amundi

Skupina Amundi je největším správcem investic v Evropě, pokud jde o výši spravovaného majetku a řadí se do TOP 10 z celosvětového hlediska. Díky spojení s Pioneer Investments v červenci 2017 nyní spravuje pro své klienty aktiva v hodnotě více než 1,3 bilionu eur. Prostřednictvím 6 investičních center (Boston, Dublin, Londýn, Milano, Paříž a Tokio) nabízí svým klientům v Evropě, v oblasti Asie a Tichomoří, na Středním východě a v Severní Americe bohaté zkušenosti s finančními trhy a široký rozsah odborných znalostí pro aktivní i pasivní investiční řešení. Produkt Divident Invest Swiss Life Select využívá dvou investičních fondů skupiny Amundi.

Generali Investments

Největší investiční společnost na českém trhu, spravující majetek klientů v hodnotě 270 mld. Kč, spadající do evropské finanční skupiny Generali. V její nabídce nalezneme široký výběr fondů a investičních programů vhodných jak pro pravidelné investování, tak pro jednorázové investice.

Investiční programy pravidelného investování jsou dokonalým nástrojem pro dlouhodobou postupnou tvorbu kapitálové rezervy. Jsou flexibilní, transparentní a aktivně řízené profesionálními portfolio manažery.

V případě cílů s pevně daným horizontem (jako může být třeba odchod do důchodu) vybíráme pro klienty investiční programy s tzv. funkcí životního cyklu. Ta díky postupné změně investiční strategie chrání dosažené zisky vytvořené za roky pravidelného investování.

Velmi oblíbené jsou například investiční programy Conseq Horizont Invest, Amundi Rentier 3S nebo Generali Partner Invest Plus.

Máte speciální investiční přání? Jsme připraveni navrhnout zcela individuální investiční portfolia na míru. Díky našim partnerům máme přístup k nabídce více než tisícovky podílových fondů, které analyzujeme a vybíráme z nich ty nejvhodnější.

V naší nabídce naleznete produkty například těchto správců aktiv:

 • Aberdeen Asset Management
 • Amundi Funds
 • Black Rock
 • BNP Paribas Investment Partners
 • Conseq Investment Management
 • C-Quadrat
 • Credit Suisse
 • Fidelity Funds
 • Franklin Templeton
 • Generali Investments
 • J&T Investiční společnost
 • NN Investment Partners
 • Amundi
 • Wood&Company
Kromě běžných podílových fondů mohou individuální investiční portfolia obsahovat též korporátní dluhopisy, bankovní vklady, fondy alternativních investic nebo investiční zlato.

V oblasti bankovních produktů spolupracujeme s investiční bankou J&T. Nabídku vkladových produktů s atraktivní úrokovou sazbou doplňují investiční příležitosti v podobě korporátních dluhopisů, směnek nebo speciálních podílových fondů.

Jedním ze zajímavých investičních nástrojů může být například fond J&T Money, který v sobě sdružuje celé portfolio korporátních dluhopisů, pokrývající hlavní investiční projekty banky a jejich partnerů. 

Disponujete investičním majetkem v hodnotě nad 10 mil. Kč? Ve spolupráci s vybranými správcovskými společnostmi nabízíme profesionální asset management přizpůsobený vašim potřebám.

Spolupracujeme s českými i zahraničními správci aktiv, jako jsou WOOD&Company nebo lichtenštejnská LGT Bank.

Investiční portfolio profesionálního investora, to nejsou jen akcie a dluhopisy. Díky našim partnerům dokážeme vytvořit skutečně plnohodnotné portfolio, které zahrnuje i alternativní investiční nástroje.

Může se jednat například o speciální fondy kvalifikovaných investorů, které investují do nemovitostí, půdy, alternativní energie nebo private equity projektů. Z široké nabídky na celém kapitálovém trhu také pečlivě vybíráme zajímavé korporátní dluhopisy pokrývající širokou škálu investičních projektů. V rámci našeho projektu Swiss Life Art se naši klienti dostávají také do kontaktu se světem investičního umění, kterým mohou rovněž obohatit své investiční portfolio.

×