Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

loading

Popis pozic

Každá z nabízených pozic má svou nezastupitelnou roli, přesto pracujeme jako tým. Spojují nás společné hodnoty a cíl. Hrajeme podle stejných pravidel. To nám pomáhá vytvářet velmi kooperativní prostředí, ve kterém každý zná svou roli a zároveň nikdy není na nic sám.

Obchodní pozice:

Poradce/konzultant

Osobnosti, které v sobě spojují obchodní dovednosti s odbornými. Pečlivě proškolení a systematicky rozvíjení profesionálové připraveni pochopit očekávání, potřeby a cíle klienta a spolu s odbornými asistenty je převést do jazyka čísel – precizně zpracovaného řešení. Takto odvedená práce dává pevný základ dlouhodobé péči, dlouhodobému profitu.

Poradce Premium

Nejlepší z nejlepších. Hunteři nejmovitější klientely v této zemi s nejširším portfoliem služeb a možností. I proto svým klientům přinášejí excelentní a neotřelá řešení. Ta bývají výsledkem práce regionálních, ale i mezinárodních expertních týmů. Možnosti jsou prakticky neomezené.

Medical Financial Advisor

Chcete být součástí nového specializovaného týmu Swiss Life Medical? Vytváříme tým certifikovaných specialistů zaměřujících se na finančně poradenské služby lékařům a ostatním profesionálům v oboru zdravotnictví.

Manažerské pozice:

Manažer obchodního týmu

Jedním slovem - lídři. Ve svých týmech hrají nezastupitelnou roli. Ukazují směr. Obchodní manažeři mají tu nejkomplexnější podporu a největší prostor pro příjmový i kariérní růst.

Obchodní ředitel

Další fáze vývoje manažera obchodního týmu. Člen úzkého vedení Swiss Life Select Česká republika, člen Board of Leaders. Osobnost s přímým podílem na strategických rozhodnutích týkajících se aktivit v České republice. Opravdová meta pro ambiciózní a rozhodné.

Proč pracovat ve Swiss Life Select

  • Atraktivní fixní i výkonnostní ohodnocení
  • Silná firma s tradicí
  • Švýcarská kvalita služeb
loading
×