Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

loading

Život ve Swiss Life

Naše práce spočívá v setkávání se s lidmi. Se současnými i s potenciálními klienty i sami mezi sebou.

Některé osvědčené akce mají každoročně pevné místo ve firemním diáři. Ty doplňujeme lokálními eventy, které nám umožňují setkávat se s našimi klienty. Nevynecháme jedinou příležitost.

Hodnota umění spočívá jak v jeho kráse a významu, tak i v nárůstu ceny. Proto pravidelně pořádáme tato exkluzivní společenská setkání určená pro naše pracovníky s jejich vybranými klienty. Je to vítaná možnost pro setkání ve výjimečném prostředí a zároveň atraktivní investiční příležitost.

Mezi tradiční firemní incentivy a eventy patří Pololetní meeting doprovázený celofiremním turnajem v plážovém volejbalu a zájezdy VIP klubu, který nás zavedl do mnoha světových destinací, jako jsou například Mexiko, Irsko, Laponsko, Srí Lanka, Švédsko nebo Zimbabwe.

Pololetní meeting 2015

VIP klub Severská riviéra

Pomáháme těm, kteří ve svém životě bohužel neměli tolik štěstí jako my sami. Proto jsme založili svou vlastní nadaci, která finančně podporuje ty nejpotřebnější – děti v nouzi.

Proč pracovat ve Swiss Life Select

  • Atraktivní fixní i výkonnostní ohodnocení
  • Silná firma s tradicí
  • Švýcarská kvalita služeb
loading
×