Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

loading

Zkušení profesionálové

Společnost Swiss Life Select dává příležitost zkušeným odborníkům, obchodníkům a manažerům, kteří chtějí změnu ve svém profesním životě.

Více než 150 let práce pro klienty nás zavazuje. Je nás více než 7 000 profesionálů po celém světě, kteří pečujeme o majetek, každodenní pohodu a úspěšnou budoucnost našich klientů.

Je nás více než 7 000 profesionálů. Po celém světě pečujeme téměř 160 let o majetek a úspěšnou budoucnost našich klientů. S přesností, kvalitou a citlivostí, jakou lze najít jen ve Švýcarsku.

Svým klientům jsme partnerem, který je schopen identifikovat příležitosti a případná ohrožení jejich finanční budoucnosti, upozorňovat na ně a přinášet vždy správná řešení. Společně s našimi klienty dosahujeme nejlepšího možného výsledku.

Naše práce přináší klientům užitek. S typicky švýcarskou pečlivostí, systematičností a nadhledem spravujeme kapitál a majetek příjmově nadprůměrné klientely ve více než 70 zemích světa. 

Robert Hegenbart

Robert Hegenbart - jednatel firmy Beltissimo - řetězec obchodů značkové obuvi a doplňků

 

Proč jsem si vybral Swiss Life Select? Vedl mě k tomu podobný důvod, jako mají i naši zákazníci - skutečně individuální přístup a kvalitní služby.

 

original

MUDr. Ivo a MUDr. Andrea Štěrbákovi - majitelé vyhlášené soukromé zubařské ordinace

 

Máme a priori nedůvěru k institucím, ale Swiss Life Select nás přesvědčila, že profesionálové se o nastavení našich osobních financí postarají lépe, než to dokážeme my sami.

 

Lewis

Martina Lewis - PR manažerka Louis Vuitton. Ředitelka společnosti Miss Marketing

Vím, že jsem u dobré společnosti a že je o mé finance skvěle postaráno.

Pracujeme se zkušenými profesionály, kteří se s naší pomocí stanou švýcarskými finančníky. Tomu odpovídá i výše a způsob odměňování.

  • Nabízíme jak odměnu tvořenou fixní a bonusovou složkou, tak i čistě výkonnostní odměnu.
  • Výše fixní i výkonnostní odměny nemá horní omezení.
  • Průměrný příjem zapracovaného obchodníka je 73 000 Kč, manažera 122 000 Kč měsíčně.
  • Třetina obchodníků dosahuje pravidelně příjmu vyššího než 100 000 Kč.
  • Více než 50 % našich příjmů je tvořeno péčí o současnou klientelu – servisem.

Díky tomu si můžeme zorganizovat svůj čas a elegantně spojit pracovní a osobní život. Čas s rodinou, osobní záliby a odpočinek dokážeme zkombinovat s výkonností a profesionalitou.

Vstupem do našich kanceláří se klienti dostávají do prostředí, které dokonale splňuje jejich očekávání. Vždy na dobré adrese, v atraktivním designu a se stoprocentním servisem.

To samé platí pro naše pracovní zázemí. Nejmodernější technologie a vysoká profesionalita podpůrného personálu nám pomáhají dosahovat těch nejprofesionálnějších výsledků.

Proč pracovat ve Swiss Life Select

  • Atraktivní fixní i výkonnostní ohodnocení
  • Silná firma s tradicí
  • Švýcarská kvalita služeb
loading
×