Informace o soukromí

Manažer obchodního týmu

20.02.2017

V České republice posilujeme svůj obchodní tým a vypisujeme výběrové řízení na pozici Manažer obchodního týmu.

Požadujeme od vás

  • Ambici vést obchodníky a současně dělat i vlastní obchod.
  • Chuť stát se lídrem, ne bossem svým kolegům budete vzorem, ne zlým šéfem.
  • Schopnost rychle se učit, a nejpozději během 3 měsíců převzít vedení týmu.
  • Zaměření na akvizici nových klientů a poskytování dlouhodobého servisu.
  • Mladou a ambiciozní povahu.
  • Zkušenosti z pozic: obchodník, bankéř, teamleader nebo z jiných pozic, ve kterých jste uplatnili své excelentní komunikační dovednosti.
  • Minimálně SŠ vzdělání.

Co nabízíme

  • Odborný back office – manažer se má věnovat svým lidem a obchodu a ne trávit čas věčnou administrativou.
  • Analytiky, kteří vám budou pomáhat s odborností.
  • Interní a externí školitele.
  • Seniorního manažera, který vám bude každý den předávat své zkušenosti.
  • HR oddělení, které vám pomůže s rozšiřováním týmu.

Co vás čeká

  • Tým obchodníků, který budete vést a rozšiřovat.
  • Časová flexibilita.
  • Možnost přímo ovlivnit svůj výdělek bez omezení jeho výše.
  • Zajímavá klientela.
  • Atraktivní pracovní prostředí.
  • Obrovská příležitost pro kariérní růst.
  • Prostředí úspěšných a přejících kolegů.
  • Firemní a vzdělávací akce.

Kontakt

Swiss Life Select Česká republika s.r.o.
Dagmar Ševčíková
Holandská 3
639 00  Brno
Česká republika

loading