Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Josef Lampar

Jsem ve společnosti, na kterou mohu být pyšný. Je pro mě velice důležité cítit podporu, být vnímám společností jako partner, mít cíle a možnost si je splnit.

Kde jste pracoval před příchodem do Swiss Life Select?

Před nástupem do Swiss Life Select jsem z pozice ředitele vedl lázeňský hotel v Mariánských Lázních. Před tím jsem 17 let spolupracoval s Unipetrolem, provozoval čtyři čerpací stanice a zajišťoval prodej PHL Unipetrolu, staral se o fleetové zákazníky a zaměstnával 34 lidí.

Měl jste před nástupem do společnosti na Swiss Life Select nějaké reference?  

Ano, měl – od bývalého ředitele poradenského centra Chomutov, Jana Šindeláře, což byl můj spoluhráč a kamarád. Dvacet let jsme spolu hráli fotbal.

Jaké jsou vaše dojmy z práce pro Swiss Life Select po nějakém čase?

Pouze pozitivní. V mnoha směrech předčila mé očekávání. Mám možnost spolupracovat s velice schopnými kolegy, manažery a vedením společnosti, které nám vytváří skvělé zázemí. Firemní kultura „švýcarů“ je opravdu na vysoké úrovni. Jsem maximálně spokojený.

Co podle vás Swiss Life Select nabízí svým klientům v porovnání s konkurencí?

Maximální servis, komplexní poradenství a jistotu. Poradenský proces je velice propracovaný a kontrola postupů taktéž. Pro naše klienty jsme opravdu Partner!

Co myslíte, že klienti na vás i na naší společnosti nejvíce oceňují?

Přímo na mně? Možná důvěryhodnost, zkušenost z let minulých a to, že jsme obchodní partneři. A na Swiss Life Select? Samotnou společnost, stabilitu, historii, schopnosti… Bylo by to na dlouho.

Na co by poradce při své práci neměl zapomínat?

Rozhodně nesmí zapomenout na to, jak zodpovědná a důležitá naše práce je. A pak na to, že klient je na prvním místě, a na svou zodpovědnost vůči němu i Swiss Life Select.

Čemu se věnujete ve svém volném čase?

Rodině, dětem, sportu, čtyřkolkám. 

original

Základní informace

Jméno a příjmení: Josef Lampar
Poradenské centrum: Chomutov
Se Swiss Life Select od roku: 2014
Rodinný stav: zadaný
Počet dětí: 3

loading
×