Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Michal Kijonka

Diskuze o tom, jestli chci být součástí Swiss Life, trvala asi tak pět vteřin.

Kde jste pracoval před příchodem do Swiss Life Select?

Pracoval jsem jako výkonný ředitel v PR agentuře své sestry (EK Media), která mimo jiné zastupuje společnosti Vítkovice, Atlas Consulting, AWT apod.

Měl jste před nástupem do společnosti na Swiss Life Select nějaké reference? / Jak jste se před lety se Swiss Life Select seznámil?

Tady jdu asi kapku jiným směrem než většina. Hned po studiích jsem řešil, kdo se mi bude starat o peníze, a volba padla na AWD. Sám jsem AWD oslovil, aby mi poslala poradce. Dokonce jsem byl i na jednom z prvních seminářů v hotelu Atom v Ostravě. Nakonec jsem měl během devíti let celkem tři poradce a ten poslední mi řekl, že přichází Swiss Life. Diskuze o tom, jestli chci být součástí Swiss Life, trvala asi tak pět vteřin.

Jaké jsou vaše dojmy z práce pro Swiss Life Select po nějakém čase?

Na Swiss Life se dnes dívám pozitivně realistickýma očima. Dala mi příležitost a já jsem po ní skočil. Jsem tady spokojený. Právě proto, že se mi ve firmě líbí, mi záleží i na jejím rozvoji. Tady jsem trošku nedočkavý, to přiznávám. :)

Co podle vás Swiss Life Select nabízí svým klientům v porovnání s konkurencí?

Na tuhle otázku dostávám odpověď přímo od klientů. Oni sami oceňují přístup, péči, ale také mechanismy, které udržují kvalitu poradenství na vysoké úrovni (Rating Best Select, pravidelný servis a svým způsobem také konzervativnější přístup k investicím).

Pak je taky dobré se ptát, kdo nebo co je naše konkurence. Nevím, jestli v republice existuje jiná poradenská společnost, která se orientuje na lidi z vyšší příjmové skupiny.

Co myslíte, že klienti na vás i na naší společnosti nejvíce oceňují?

Tady je myslím odpověď jednoznačná: preciznost, poctivost, kultivovanost.

Na co by poradce při své práci neměl zapomínat?

V tomto směru existuje základní a zásadní pravidlo – řešení musí být vždy ve prospěch klienta a podle jeho požadavků. Zároveň ho má poradce představit a podat tak, aby si klient naši službu opravdu „užil“.

Čemu se věnujete ve svém volném čase?

Možná to bude znít otřepaně, ale rodině. To mám asi společné se svými klienty. Ti, stejně jako já, intenzivně pracují a vydělávají peníze, ale pak věnují svůj volný čas beze zbytku svým dětem a partnerům nebo partnerkám.

Kromě toho mám ještě jednu vášeň a tou je už několik let Krav Maga (izraelský sebeobranný systém). Tady mám zatím dosažený třetí výkonnostní stupeň. Na podzim bych se rád posunul na čtvrtý.

Splnil jste si díky práci ve Swiss Life Select některý ze svých snů?

Několik. Právě teď si plním jeden z největších a nejdražších. :) Stavím dům. 

original

Základní informace

Jméno a příjmení: Michal Kijonka
Poradenské centrum: Ostrava I
Se Swiss Life Select od roku: 2013
Rodinný stav: opět svobodný, ovšem již několik let ve vztahu s děsně fajn přítelkyní
Počet dětí: 3

loading
×