Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Petr Jirků

Naší největší devizou je schopnost rozšířit klientům úhel pohledu a následně uspokojit jejich potřeby. Za základní stavební kámen považuji strukturovaný pohled na management rizik, který zdaleka nespočíváající pouze v pojistných produktech, a strukturování majetku.

Kde jste pracoval před příchodem do Swiss Life Select?

Před příchodem do Swiss Life Select jsem pracoval v Allianz a vlastnil jsem různá gastro zařízení.

Měl jste před nástupem do společnosti na Swiss Life Select nějaké reference? 

Nastupoval jsem ještě do AWD a byla to v podstatě náhoda. Dlouhodobě jsem se chtěl orientovat primárně na investice, což mi působení v Allianz neumožňovalo. Na webu mne zaujala prezentace AWD, a proto jsem poptal pohovor u Michala Hýži.

Jaké jsou vaše dojmy z práce pro Swiss Life Select po nějakém čase?

Vzhledem k tomu, že jsem zde již téměř pět let, tak z logiky věci vcelku pozitivní. :) Po profesní stránce oceňuji zejména jasné vyhranění služby a vymezení se vůči zbytku trhu. To je podstatné i pro mé ego. Po osobní stránce mi vyhovuje kontakt s podobně naladěnými kolegy (zejména na našem poradenském centru považuji vztahy za vysoce nadstandardní) a pochopitelně časová flexibilita, která s narozením syna a stavbou domu získala zcela jiný význam než dříve. O finanční stránce asi netřeba se zmiňovat.

Co podle vás Swiss Life Select nabízí svým klientům v porovnání s konkurencí?

Jednoznačně komplexní pohled a plnou informovanost o stavu materiální stránky jejich životů. Myslím, že produktově se nijak výrazně neodlišujeme. Naší největší devizou je schopnost rozšířit klientům úhel pohledu a následně uspokojit jejich potřeby. Za základní stavební kámen považuji strukturovaný pohled na management rizik, který zdaleka nespočívá pouze v pojistných produktech, a strukturování majetku.

Co myslíte, že klienti na vás i na naší společnosti nejvíce oceňují?

Nemohu hovořit obecně, ale za svoje klienty mohu říci, že zejména to, že si na ně vždy udělám čas a že z našich setkání odcházejí nějakou formou obohaceni.

Na co by poradce při své práci neměl zapomínat?

Že pracuje s lidmi, a neexistuje tedy jediné správné řešení. Že emoční přínos pocitu pohody je minimálně stejně důležitý jako přínos finanční a oba tyto aspekty musí být v rovnováze.

Čemu se věnujete ve svém volném čase?

Aktuálně příliš mnoho volného času nemám, ale ten, který mám, plně věnuji synovi. V pozdějších večerních hodinách pak konzumuji oddechovou literaturu. Aktuálně jsem pro sebe objevil Jefferyho Deavera a vždy a znova se vracím k Terrymu Pratchettovi. Za velmi uspokojující považuji práci na zahradě.

Splnil jste si díky práci ve Swiss Life Select některý ze svých snů?

Pracujeme s partnerkou na splnění prvního z nich – jsme v procesu stavby domu a od podzimu se začneme intenzivně věnovat zakládání zahrady.

original

Základní informace

Jméno a příjmení: Petr Jirků
Poradenské centrum: České Budějovice
Se Swiss Life Select od roku: 2011
Rodinný stav: svobodný
Počet dětí: 1

loading
×