Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Best Solution Funds

26.02.2018

Nabídka investičních produktů Swiss Life Select se rozšířila o nová investiční portfolia Best Solution Funds a Best Solution Themes. Co se za těmito názvy skrývá?

Best Solution Funds jsou portfolia složená z toho nejlepšího, co nabízí svět investičních fondů. Čtyři investiční strategie (konzervativní, vyvážená, růstová a dynamická) jsou složeny z fondů, které jsme pro vás vybrali z více než 1 000 různých titulů dostupných na českém trhu. Výběr fondů vychází z analýz a dat poskytovaných společností Thomson Reuters s cílem vybrat ty fondy, jež nejlépe splňují požadavky na stabilní vysoký výnos a nízkou míru podstupovaného rizika.

original

Best Solution Themes jsou tematická investiční portfolia cílená na zajímavé investiční trendy. Přinášíme na trh možnosti investování do technologií (Best Solution Themes Technology), zdravotnického sektoru (Best Solution Themes Medical) a sociálně odpovědného investování (Best Solution Themes Green planet). Portfolia jsou úzce sektorově zaměřena a slouží jako doplněk základních strategií Best Solution Funds.

×