Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dlouhověkost v praxi − přijďte získat inspiraci pro sebe či pro své rodiče

23.03.2017

Dlouhověkost v praxi − přijďte získat inspiraci pro sebe či pro své rodiče Text: Je vědecky prokázáno a obecně známo, že se lidé dožívají vyššího věku, když nežijí sami.

Je vědecky prokázáno a obecně známo, že se lidé dožívají vyššího věku, když nežijí sami. Během aktivního života není se samotou většinou problém v případech, kdy lidé žijí v rodině a jsou v častém kontaktu se spolužáky, kolegy, kamarády a přáteli.

S postupujícím věkem, a také kvůli stěhování za prací či bydlením, je interakcí se spolužáky a přáteli méně. Největší hodnotou se stává čas, a to čas kvalitně a aktivně strávený. Místo toho, co bylo v minulosti časté, totiž místo společného bydlení s dětmi a vnoučaty, přichází odcizení technologií a z toho plynoucí riziko samoty ve stáří.
Přitom ale už několik let existují moderní způsoby, jak se připravit na dlouhý a aktivní život penzisty s absencí samoty a s minimem starostí. A to bez ohledu na věk či zdravotní stav.

Jedním z trendů je společné nájemní bydlení seniorů v moderních bezbariérových objektech. Dalším trendem je nástup asistenčních technologií pro seniory. V neposlední řadě i nové způsoby cestování pro seniory.

Využijte proto pozvánky pro klienty a přátele Swiss Life na unikátní akci na téma „Dlouhověkost“, která se koná dne 26. dubna 2017 od 10.30 h na Zámku Berchtold v Kunicích u Prahy.

Můžete se těšit na exkurzi do nového Senior Parku v Kunicích a seznámení s trendy v bydlení, technologiích a cestování seniorů. Součástí je pozvánka na oběd v zámecké restauraci, kde vaří mistr ČR v přípravě svíčkové. Rezervujte si místo do 20. dubna na e-mailu ota.hlidek@swisslifeselect.cz

Rezervujte si místo
do 20. dubna na e-mailu ota.hlidek@swisslifeselect.cz
HOTEL zámek BERCHTOLD
Hlavní 6, 251 63 Kunice – Vidovice
GPS souřadnice: 49°55’44″N, 14°40’2.998″E
×