Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Filmy společnosti Swiss Life oceněné v Cannes

08.12.2016

Klipy společnosti Swiss Life „Na čem v životě záleží“ a „Cesta po Swiss Life“ dokázaly na jedné z nejvýznamnějších akcí týkající se korporátních filmů „Cannes Corporate Media & TV Awards“ přesvědčit porotu o své kvalitě a získaly ušlechtilý kov.

Vítězové 7. ročníku Cannes Corporate Media & TV Awards byly ocenění v Palm Beach Cannes v rámci slavnostního večera Awards Gala Dinners.  Do filmové metropole Cannes přicestovalo za tímto účelem téměř 300 hostů z celého světa.

original

Na 7. ročníku Cannes Corporate Media & TV Awards  získala Swiss Life za dva filmy po jednom stříbrném delfínu. Oceněn byl klip „Na čem v životě záleží“, ve kterém lidé, od tříletého batolete až po 103 letou seniorku vyprávějí, co pro ně znamená nezávislost. Film ocenila porota v kategorii reklamní spoty.

Druhá cena byla udělena za „Cesta po Swiss Life“ v kategorii informačních filmů. Klip o společnosti, který zábavnou a informační formou ve třech minutách nabízí přehled o celé skupině Swiss Life. Představuje také produkty a služby na všech jejich trzích. Klip využívá stop-motion animace s více jak dvěma tisíci obrázky. Tato technika tak umožňuje netradičním způsobem zobrazit cestu společností Swiss Life.

Mezinárodní soutěž se v tomto roce těšila rekordnímu počtu 1000 příspěvků, z nich bylo vybráno 177 příspěvků, které byly oceněny prestižní trofejí. Modrý delfín pro nejlepší produkční společnost putoval do společnosti "The Edge“, která získala celkem 8 prestižních trofejí.

Objevte delší, nezávislý život.

Jak lidé přemýšlí o stáří? Jaká mají přání a sny? A jakou roli má v tomto tématu Swiss Life? Články, videa a informační grafy na Zijemedele.cz nabízí podněty k zamyšlení a ukazují nové perspektivy.

Podělte se s námi aktivně o svůj názor na delší, nezávislý život. Sdílejte a šiřte toto téma prostřednictvím kanálů sociálních médií.

Líbí se Vám článek? Sdílejte!

×