Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Hans Knecht: Muž s nejstarší běžící životní pojistkou sjednanou u Swiss Life

19.02.2018

„Swiss Life jako celoživotní partner“, i tak nás naši klienti vnímají. Díky dlouhodobé historii, mimořádné finanční stabilitě a síle, mají naši klienti jistotu dlouhodobé péče o své finanční zajištění. Jasným důkazem slibu doživotní služby pro naše klienty, je příběh Hanse Knechta, který je spokojeným klientem Swiss Life rovných sto let! „Právě i tento příběh mě utvrzuje v tom, že naše práce má smysl. Našim klientům pomáháme se správným rozhodnutím ve správnou dobu, a tato rozhodnutí mnohdy ovlivní i další generaci,“ dodává Karel Šulc.

Již 100 let je Švýcar Hans Knecht klientem Swiss Life. Výkonný ředitel skupiny Patrick Frost měl tu čest se s ním při osobní návštěvě blíže seznámit. Hans Knecht byl navíc čestným hostem na setkání projektového týmu při spouštění back office ve Švýcarsku.

Byl to dědeček, kdo chtěl roku 1918 zaopatřit svého vnuka Hanse Knechta. U tehdejšího penzijního ústavu uzavřel smlouvu na rentu, která měla být posunuta o čtyřicet let. Na základě tohoto prozíravého zaopatřovacího plánování dostává dnes již stoletý Hans Knecht od svých 40 let každým rokem 1000 franků. Je tak majitelem nejstarší běžící životní pojistky u Swiss Life, za kterou jeho dědeček tehdy zaplatil asi 4400 franků.

Výkonný ředitel skupiny na návštěvě u zákazníka

Výkonný ředitel skupiny Patrick Frost měl tu čest stoletého pana blíže poznat při osobním setkání, které se odehrálo v jeho domě v obci Uster v kantonu Curych. Pro šéfa Swiss Life to bylo inspirativní setkání: „Hans Knecht je působivým příkladem toho, že naše společnost Swiss Life je někdy schopna své zákazníky provázet po celá desetiletí. Je to nejen mimořádně napínavé, ale také je to pro nás privilegium. Jsem pyšný, že jsme schopni být lidem po tak dlouhou dobu nablízku.“ Hans Knecht ukázal Patricku Frostovi při jeho návštěvě také originální pojistnou smlouvu z dávných dob, kterou si po celá ta léta pečlivě uschovával. Tento okamžik byl opravdu mimořádný, jak Patrick Frost vypráví ve videu výše.

Čestný host na zahajovací akci

Také Hans Knecht zažil mimořádný okamžik, a to když při zahajovací akci back office ve Švýcarsku seděl v publiku jako host, což mělo být pro ostatní překvapením, a stejně jako přítomní zaměstnanci společnosti Swiss Life viděl vůbec poprvé film, jehož byl hlavním aktérem.

×