Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Metrostav Handy Cyklo Maraton 2017

29.08.2017

Před rokem jsme na tomto místě psali o kolezích z poradenského centra Hradec Králové, kteří zdárně absolvovali Metrostav Handy Cyklo Maraton neboli cyklistický závod 111 hodin. Závod dlouhý 2 222 kilometrů je nejdelším cyklistickým závodem v České republice.

original

K4 cyklo tým se letos opět v barvách SWISS LIFE SELECT postavil na start tohoto extrémního závodu, který je unikátní právě propojením světa zdravých se světem lidí, kteří musejí bojovat s různými typy handicapů. V týmu musí být vždy alespoň jeden cyklista s handicapem a zároveň má každý tým patrona, tedy člověka, pro kterého tým jede a kterému se snaží pomoci v jeho nelehké životní situaci.

Kolegové z Hradce si pro letošní ročník vybrali Libora Bohdaneckého, hasiče z Hradce Králové, který před rokem utrpěl úraz při výkonu povolání. Dnes je na vozíku, ale jeho postižení dává šanci, že se opět postaví na vlastní nohy.


Kapitán týmu Radek Kvaček si s Liborem plácl, že spolu zdolají Mont Blanc. Cesta to bude jistě dlouhá, ale všichni věří, že to Libor dokáže, což by znamenalo, že je zpátky.

Líbí se Vám článek? Sdílejte!

Pokud byste chtěli podpořit úsilí našich kolegů a především Libora na jeho cestě na Mont Blanc, můžete tak učinit pomocí sbírky, kterou K4 organizuje.

Bližší informace a především rozhovory s Liborem, Radkem i ostatními členy týmu si můžete přečíst na webu K4 cyklo týmu www.k4cyklotym.cz či sledovat na Facebooku.

×