Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nejlepším EY Podnikatelem roku 2018 České republiky se stala společnost Alca plast, s.r.o.

06.03.2019

Jsme partnerem nejen podnikatelům a firmám, ale také jednotlivcům. Jsme tedy rádi, že toto spojení se podařilo také v rámci letošního ročníku soutěže EY Podnikatel roku, kdy poprvé v historii soutěže získali titul EY Podnikatel roku manželé a partneři v byznysu Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast, s.r.o.

original

Nejen společnost Alca plast, ale všichni letošní finalisté se nebojí realizovat své podnikatelské vize, snaží se o růst hodnoty svých firem a jdou si za svými cíli.
Přesto nezapomínají myslet na své zaměstnance a společensky prospěšné aktivity. S tím vším našim klientům ve Swiss Life pomáháme. Jsme tedy rádi, že můžeme být těmto podnikatelům partnerem a jsme opravdu hrdí na to, že jsme již po třetí i partnerem soutěže EY Podnikatel roku.

V úterý 5.března převzali manželé trofej nejlepšího podnikatele a celorepublikového vítěze v pražském paláci Žofín. Cenu si převzali z rukou Lubomíra Stokláska, předsedy poroty, EY Podnikatele roku 2017 České republiky a generálního ředitele AGROSTROJ Pelhřimov, a.s. a Magdaleny Souček, vedoucí partnerky společnosti EY. V červnu pak budou majitelé společnosti Alca plast reprezentovat Českou republiku na světovém finále v Monte Carlu.

„Cítíme hrdost, pokoru a moc si ocenění vážíme. Ocitli jsme se ve skvělé společnosti úžasných a inspirativních lidí, kteří nesou značku Czech made do světa. Vážíme si také toho, že existuje soutěž, která má ve všech zemích stejná kritéria, stará se o zviditelnění příběhů a motivuje budoucí podnikatele,“ sdělili své bezprostřední dojmy Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast, s.r.o., držitelé titulu EY Podnikatel roku 2018 České republiky.

Letošní ročník soutěže je opravdu vyjímečný. Do soutěže se přihlásil rekordní počet více než 100 podnikatelů, tři z pěti finalistů letošního celostátního titulu jsou cizinci úspěšně podnikající v České republice a všichni celorepublikoví finalisté, včetně vítězů, jsou rodinné firmy podnikající v oblasti výroby, jejichž produkty znají zákazníci po celém světě.

original
×