Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Osobnost roku Ústeckého kraje za rok 2015

18.02.2016

Swiss Life Select se stala novým partnerem jubilejního, 5. ročníku ankety Osobnost roku Ústeckého kraje za rok 2015.

O rozvoj regionu, jeho kulturu, či sportovní reprezentaci a dobré skutky se zasloužili všichni nominovaní kandidáti z kraje, nicméně vítězem v každé kategorii může být jen jedna osobnost. Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků proběhl 11. 2. 2016. Na galavečeru měla Swiss Life tradiční prezentaci společnosti, na kterou hosty pozval moderátor Vladimír Hron. Ředitel poradenského centra Ústí nad Labem Martin Slapnička společně s primátorkou města Děčín paní Mgr. Marií Blažkovou předával jedno z ocenění.

Na galavečeru Swiss Life zastupovali zkušení profesionálové, jako jsou Jan Dvořáček, Václav Kratochvíl a Irena Pokorná za divizi Premium. Během večera jsme získali několik desítek velmi zajímavých kontaktů na vrcholné manažery firem v regionu, ale také na podnikatele a veřejně známé osobnosti. Kromě kontaktů jsme získali již při galavečeru také konkrétní poptávku na správu kapitálu v řádech desítek miliónů korun. Již nyní o úspěšnosti akce není pochyb a věříme, že se staneme partnerem této významné události i dalším roce.

×