Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Swiss Life hrdým partnerem soutěže Právník roku 2016

08.02.2017

Galavečer Právník roku, již tradičně pořádaný pod taktovkou České advokátní komory a vydavatelství EPRAVO.CZ, se letos uskutečnil v TOP HOTELU Praha. Společnost Swiss Life Select byla již potřetí partnerem této velkolepé akce.

original

Skleněnou plastiku sv. Yva a titul Právník roku 2016 převzalo deset osobností v sedmi řádných a třech mimořádných kategoriích (Právnická síň slávy, Pro bono a Talent roku). Hlavní pozornost se letos upínala k doktorce Ivě Brožové, která celou svoji profesní kariéru zasvětila soudcovské profesi. Za svůj mimořádný celoživotní přínos českému právu byla uvedena do Právnické síně slávy.

Mezi oceněnými je například Lenka Bradáčová, nejznámější česká státní zástupkyně, která se vyznačuje mimořádným pracovním nasazením a vysokou erudovaností a která se výrazně zasloužila o popularizaci této profese i o její prestiž. Dále také Ladislav Muzikář, soudce Městského soudu v Praze, který patří k nejlepším současným odborníkům v oboru dědického práva. Advokát Tomáš Dobřichovský, uznávaný odborník v oblasti práva duševního vlastnictví, nebo Ladislav Jouza, který patří již několik desítek let mezi naše významné odborníky v oboru pracovního práva a který se výrazně podílel na tvorbě zásadních předpisů, jako jsou například zákoník práce či zákon o zaměstnanosti.

Mimo soutěž získává letos cenu sv. Yva ještě osobnost, která si ji za své působení, jež není možné přiřadit k některé z kategorií, rozhodně zaslouží. Tato zvláštní cena za mimořádný přínos české justici patří Ivaně Švehlové, bývalé předsedkyni Krajského soudu v Praze.
Záštitu nad soutěží převzali opětovně předseda vlády České republiky Bohuslav Sobotka a ministr spravedlnosti Robert Pelikán.

Na stánku Swiss Life Select v čele s Radovanem Blažkem a jeho týmem se účastníci galavečera dozvěděli o novém produktu PPLI. K výkladu o produktu mohli ochutnat tradiční švýcarskou pálenku Fassbind a švýcarské čokoládové pralinky. Akce se zúčastnilo na 2 000 advokátů, státních zástupců, soudců a dalších osobností z právnické sféry.

Líbí se Vám článek? Sdílejte!

×