Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Soutěž EY Podnikatel roku 2017 zná svého vítěze

02.03.2018

V úterý 27.2.2018 se v pražském paláci Žofín uskutečnil další ročník českého finále mezinárodní soutěže EY Podnikatel roku.

original

Držitelem prestižního ocenění EY Podnikatel roku 2017 České republiky se stal Lubomír Stoklásek, generální ředitel a majitel společnosti AGROSTROJ Pelhřimov, a.s.

Swiss Life byla již po druhé hlavním partnerem této prestižní soutěže. Záznam z ní vysílá mimo jiné i Česká televize. Dalším mediálním partnerem soutěže je časopis Forbes.

Obchodní ředitel Swiss Life a ředitel divize Premium Radovan Blažek spolu s poradci Premia Igorem Dudou, Alicí Krejzlovou, Otou Hlídkem a Ludvíkem Šaldou byli osobně přítomni v rámci galavečera spojeného s vyhlašováním cen. Jednu ze 4 hlavních cen osobně předával Radovan Blažek spolu s řídící partnerkou EY v České republice paní Magdalenou Souček.

Partnerství EY a Swiss Life potvrzuje špičkové postavení obou firem na poradenském trhu, každé v jiné oblasti, ale doplňující se nabídkou služeb u nejprestižnější klientely v zemi – majitelů rodinných firem a holdingů.

Galavečer se nesl ve velmi slavnostní a noblesní atmosféře, ale přesto zde byl prostor na vzájemnou výměnu kontaktů a předběžné dohodnutí si schůzek s potenciálními klienty.

Na závěr večera si Radovan Blažek s paní Magdalenou Souček potvrdili zájem o dlouhodobé partnerství a hlubší rozvoj spolupráce mezi Swiss Life a EY.

×