Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Specialisté Swiss Life Medical Services jsou spolehlivým partnerem pro všechna rozhodnutí lékařů

04.03.2019

Ve dnech 28.2. - 2.3. se zástupci Swiss Life Medical Services zúčastnili 44. českých angiologických dnů, kde měli příležitost prezentovat naše služby odborníkům z různých oborů.

original

Pořadatelem této, již tradiční akce, byla Česká angiologická společnost ČLS JEP.
V letošním roce se tohoto odborného setkání v hotelu Diplomat zúčastnilo 420 lékařů z oborů angiologie, kardiologie, interna, vaskulární chirurgie a intervenční
radiologie.

"Zájem o naše služby neprojevili pouze čeští lékaři, ale velmi zaujaly také slovenské lékaře, kteří by službu Swiss Life Medical Services uvítali i na Slovensku," říká Renata Pacnerová, Medical Financial Advisor Swiss Life Select. "Díky všem setkáním s účastníky této konference se jen potvrdilo, že Medical Services je na trhu zaběhnutou službou a také spolehlivým partnerem pro všechna rozhodnutí lékařů, ať se jedná o rozhodnutí v jejich pracovním, nebo osobním životě," dodává Renata Pacnerová.
Zájem lékařů o nabízené služby podpořil svou prezentací na téma "Jak na ekonomiku ordinace? Věnujte čas pacientům a ekonomiku Vaší ordinace nechte na nás." i ředitel Swiss Life Medical Services, Alan Ullsperger.

×