Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Společnost Alca plast, s.r.o. vítězem soutěže EY Podnikatel roku 2018 Jihomoravského kraje

20.02.2019

Jihomoravský kraj je jedním z nejúspěšnějších krajů v historii soutěže EY Podnikatel roku. Na kontě má několik nejcennějších trofejí i ocenění pro nejlepší podnikatele v oblasti technologií. Letošní ročník je ale výjimečný tím, že vůbec poprvé v historii soutěže zvítězila manželská dvojice.

original

Manželé Radka Prokopová a František Fabičovic jsou majitelé společnosti Alca plast, s.r.o. Tato společnost je úspěšnou rodinnou firmou a největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě. Její výrobky se exportují do více než 70 zemí světa. Manželé se také velmi angažují v regionu a zvelebování veřejného prostoru v Jihomoravském kraji.

"Klíčové je nebát se a realizovat vlastní podnikatelské vize. Nutností je pak tyto vize neustále inovovat. A společnost Alca plast to jen potvrzuje. I když oba manželé původně pracovali v rozdílných odvětvích, dokázali spojit síly a zkušenosti z podnikání a založili Alca plast, který dnes patří mezi nejprestižnější zaměstnavatele v regionu," říká Roman Procházka, ředitel poradenského centra v Brně.

Vítězům srdečně blahopřejeme.

×