Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Spustili jsme nové náborové stránky Swiss Life Kariéra

18.08.2017

Zájemci o pracovní pozice ve Swiss Life již mohou získávat informace na zbrusu nových karierních webových stránkách Swiss Life Kariéra.

Návštěvníky web provede možností uplatnění ve společnosti, nabídkou benefitů, osobního rozvoje a vzděláváním. Swiss Life nabízí uplatnění různým skupinám uchazečů od juniorů, přes zkušené obchodníky, maminky po mateřské dovolené, až po kariéru zájemců nad padesát let, jejichž věk je pro Swiss Life a klienty výhodou a cennou devizou.

Zájemci o práci se na webu také seznámí s životem ve Swiss Life, především pracovním prostředím a společnými setkáními s ostatními kolegy z jiných poradenských center. Nové stánky jsou plně responzivní, což zaručuje, že zobrazení jednotlivých stránek bude optimalizováno pro nejrůznější zařízení, jako jsou mobily, notebooky a tablety.
Pokud ve svém okolí budete mít zájemce o práci ve Swiss Life, pro doporučení a více informací o společnosti sdílejte nové webové stránky.

Adresa webových stránek:
www.swisslifekariera.cz

×