Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Swiss Life je již čtvrtým rokem partnerem prestižní odborné soutěže Právník roku

17.02.2018

Česká advokátní komora a vydavatelství EPRAVO.CZ uspořádaly již 13. ročník této soutěže. Slavnostní galavečer, při kterém 10 právníků z různých oblastí práva převzalo titul Právník roku 2017 a skleněnou plastiku se sv. Yvem, se uskutečnil dne 26. ledna 2018 v brněnském Bobycentru.

original

Oceněni byli nejlepší představitelé českého práva, a to v 7 odborných kategoriích – občanské právo, trestní právo, finanční právo, správní právo, insolvenční právo, právo informačních technologií, občanská a lidská práva a právo ústavní a ve 3 zvláštních kategoriích - Pro bono, Talent roku a Právnická síň slávy.

„Spojení Swiss Life a Právníka roku je velmi silný svazek,“ vysvětluje Radovan Blažek, obchodní ředitel Swiss Life ČR. „Naše společnost poskytuje špičkové finanční služby, které jsou již dnes neodmyslitelnou součástí právního servisu nejvýznamnějších právnických firem doma i v zahraničí. K těm nejoceňovanějším patří PPLI (Product Placement Life Insurance) – efektivní nástroj na mezigenerační předání finančního majetku bez nutnosti dědického řízení, individuálně spravovaná portfolia šitá na míru potřebám svěřenských fondů a v neposlední řadě pojištění správců majetku a svěřenských správců.“

V listopadu 2018 se bude konat 14. ročník soutěže Právnická firma roku. V rámci silného partnerství a profesionální spolupráce s klíčovými hráči na českém trhu právnických firem tam společnost Swiss Life představí po Swiss Life Premium, Swiss Life Medical a Swiss Life Corporate Services již čtvrtý specializovaný segment našeho poradenství – Swiss Life Lawyer & Tax Services. Dále tak dojde k posílení pozice Swiss Life na českém finančně poradenském trhu coby lídra a inovátora.

×