Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Swiss Life podporuje vítěze

07.02.2019

Regionální kolo EY Podnikatel roku 2018 Středočeského kraje a hlavního města Prahy již zná své vítěze. Regionální klání o titul ve Středočeském kraji i Praze bylo v letošním roce velmi vypjaté. Odborná porota se nakonec rozhodla udělit titul podnikatelům, které spojuje především houževnatost, pracovitost a odvaha.

Za Prahu zvítězil pan Dariusz Jakubowicz, majitel společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s., za Středočeský kraj je vítězem Sotirios Zavalianis, zakladatel a spolumajitel společnosti AKESO holding a.s. Vítězům gratulujeme!

original

Za Swiss Life se slavnostního vyhlášení zúčastnili kolegové z Corporate Services, Monika Vaisová a Petr Mariáš, kteří využili příležitosti prezentovat  službu Swiss Life Corporate Services. "Těší mě, že jsem měla příležitost setkat se s úspěšnými podnikateli ze Středočeského kraje a hlavního města Prahy. Obdivuji pracovitost a odvahu všech soutěžících, jejichž příběhy jsou velmi inspirující," uvádí Monika Vaisová. Petr Mariáš doplňuje: "Jsme rádi partnery této soutěže, neboť naše poradenské služby v oblasti správy firemních financí pomáhají právě těmto podnikatelům efektivněji řídit své podnikání. Na soutěžících byla vidět velká snaha o růst hodnoty jejich firem, což je i cílem naší spolupráce s nimi." 

×