Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zlínský kraj zná nejlepšího EY Podnikatele roku 2018

22.02.2019

Držitelem titulu EY Podnikatel roku 2018 Zlínského kraje se stal Čestmír Vančura, spolumajitel a ředitel pro strategický rozvoj společnosti Kovárna VIVA a.s.

original

Celý Zlínský kraj žije významným baťovským vlivem, a tak se rok co rok soutěže účastní velké  množství úspěšných firem napříč obory. Také Kovárna VIVA a.s. navazuje na baťovskou tradici poctivého řemesla a v současné době je jednou z nejmodernějších průmyslových kováren ve střední Evropě. VIVA spolupracuje s předními evropskými i světovými firmami, s naprostou většinou z nich dlouhodobě.

"Ve Zlínském kraji je mnoho rodinných firem, které se při svém podnikání nesoustředí pouze na zisk, ale myslí také na své zaměstnance. Tyto firmy se také často soustřeďují i na společensky prospěšné aktivity a podporu kultury v regionu. Všichni se ale snaží především o růst hodnoty jejich firem, a proto jsme rádi, že těmto podnikatelům můžeme být partnerem," říká Monika Mikušová, ředitelka poradenského centra Swiss Life Select ve Zlíně.

×