Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Společnost Swiss Life se stala partnerem Inovačního centra Ústeckého kraje

14.02.2018

Pobočka Swiss Life Ústí nad Labem se stala partnerem Inovačního centra a podnikatelského inkubátoru v Ústí nad Labem (ICUK). V rámci ústeckého kraje tímto Swiss Life rozšiřuje spolupráci na významných regionálních projektech, mezi které patří např. i spolupráce s Okresní hospodářskou komorou.

STARTUP GO! je program pro lidi s nápadem a chutí podnikat, kteří již mají zpracovaný podnikatelský záměr anebo mají založenou firmu se sídlem v Ústeckém kraji ne starší dvou let (více na www.icuk.cz). “Projekt STARTUP GO je neskutečně zajímavý. Aktivně jsem se zapojil do vybraných workshopů. Začínajícím podnikatelům projekt pomáhá v mnoha oblastech, např. i v tom, jak představit sebe a svoji společnost investorům nebo potencionálním klientům. Věřím, že získné informace využijí a pomohou jim v jejich podnikání.”, upřesňuje spolupráci Martin Slapnička, ředitel pobočky Swiss Life v Ústí nad Labem.

original
×