Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Hledáme podnikatele, kteří jsou inspirací a vzorem pro ostatní. Osmnáctý ročník soutěže EY Podnikatel roku právě začíná.

13.09.2017

Přihlaste se nebo nominujte výjimečné podnikatele ze svého okolí do nejprestižnější celosvětové podnikatelské soutěže.

Swiss Life Select jako hlavní partner soutěže Podnikatel roku hledá v České republice úspěšného podnikatele, který bude Českou republiku reprezentovat na světovém finále v Monte Carlu. Porotu soutěže zajímají nejen hospodářské výsledky, ale především výjimečný podnikatelský příběh. Soutěží se v kategoriích EY Podnikatel roku České republiky, EY Technologický podnikatel roku, EY Začínající podnikatel roku a EY Společensky prospěšný podnikatel roku. Česká televize letos vyhlásí dalšího vítěze Ceny České televize – Podnikatelský přínos kultuře a umění. Čtenáři MF DNES a iDNES.cz budou opět vybírat nejlepší podnikatelský příběh. Oceňováni budou i úspěšní podnikatelé v krajích. Přihlášky a nominace je možné podávat do 21. října 2017.

Soutěž EY Podnikatel roku již osmnáct let objevuje výjimečné osobnosti, kterým nechybí vize ani odvaha. Podnikatele, kteří se ani přes počáteční nezdary nevzdali a vybudovali stabilní a fungující firmy.

„Letos po osmnácté hledáme inspirativní příběhy českých podnikatelů. Mnoho začínajících i zavedených podnikatelů se často ptá, jak uspět. Nápadem, znalostí trhu a zákazníků nebo dravostí? Jedním z důležitých aspektů úspěchu je motivace. Dokáže nastartovat rozjezd podnikání i dát nový impuls těm, kteří se po letech dostávají do stereotypu. Věřím, že ocenění EY Podnikatel roku může pro mnohé takovou motivací být. Nominujte proto podnikatele, kterého si vážíte, a jehož úspěšný příběh by zároveň mohl být tou správnou motivací pro nastupující generace českých podnikatelek a podnikatelů,“ vyzývá Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy.

„Úspěšní podnikatelé také čím dál více kladou důraz na udržitelný rozvoj svého podnikání a odkaz pro budoucí generace. Vedle hospodářských výsledků sledují i sociální cíle, není jim jedno, v jakém prostředí žijí a chtějí se na jeho rozvoji aktivně podílet,“ dodává Magdalena Souček.

Soutěž Podnikatel roku

Petr Chmela

Josef Průša

×