Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pátý turnaj Open Golf Series 2017 se odehrál na Mnichu

03.07.2017

Přestože má turnajová série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf po turnaji Swiss Life Select Mnich Open, který se odehrál ve středu 26. června, za sebou teprve první třetinu, registruje ve svých výsledcích již téměř tři stovky hráčů, z nichž 24 již stačilo odehrát minimálně tři započítávané výsledky.

original

Průběžnému pořadí vévodí součtem 98,82 Stanislav Paluda, šanci zahrát si o první cenu (týdenní pronájem vily ve Španělsku až pro 6 osob) budou mít všichni, kteří vstoupí do slavkovského finále s alespoň třemi odehranými turnaji a minimem 90 bodů.

Zpět ale k turnaji Swiss Life Select Mnich Open, kterým si v pekelném vedru prošla šedesátka hráčů. Soutěžilo se ve dvou hendikepových kategoriích a ve hře byl i žolík za Nearest to Pin, kterého si výkonem 144 cm zasloužil Mirek Steklík.

Nejenom vítězové pak ocenili servis hlavního partnera, společnosti Swiss Life Select, který zajistil hráčů na desítce zajímavou občerstvovací stanici, na níž Vinselect Michlovský představil svou novinku na trhu vín – víno bez alkoholu. A nepřehlédnutelná byla i plejáda losovaných cen (viz ilustrační foto, na kterém se losování ujaly Iva Kykrychová a Lucie Vančurová, zástupkyně společnosti Swiss Life Select). A kdo že to 26. června 2017 na Mnichu vyhrál?

original

Hendikepové kategorii 0 – 18 dominovali HOTMAR Stanislav (41 bodů), LEICMAN Petr (39 bodů) a PARTL Roman (38 bodů)

original

Hendikepovou kategorii 18,1 – 54 ovládli ŠENKEŘÍKOVÁ Hana (47 bodů), BOHÁČKOVÁ Lucie (44 bodů) a SOBOTKA Zdeněk (42 bodů)

Líbí se Vám článek? Sdílejte!

×