Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Petr Vitásek generálním ředitelem Swiss Life Select Česká republika

31.01.2017

Novým generálním ředitelem poradenské firmy Swiss Life Select Česká republika se stal Petr Vitásek. Do Swiss Life Select přichází ze švýcarské centrály Swiss Life a s bohatými zkušenostmi z bankovního sektoru po celém světě. Ve funkci nahradil Martina Valacha, který ve Swiss Life Select působil více než 10 let.

original

Petr Vitásek (42)  má bohaté zkušenosti s privátním bankovnictvím, finančním sektorem i mateřskou zemí skupiny Swiss Life, Švýcarskem. Během své kariéry působil dvanáct let ve švýcarských privátních bankách mimo jiné jako konzultant curyšské pobočky prestižní poradenské firmy McKinsey & Company. Přináší tak do Swiss Life silnou mezinárodní zkušenost z finančních center jako je Londýn, Singapur, New York, Dubaj nebo Curych. Před nástupem do Swiss Life působil pět let jako výkonný ředitel privátní banky, kde získal různá prestižní mezinárodní ocenění.

„Poradenský trh se rychle mění ve prospěch firem nabízejících kvalitní a nezávislé služby a rady. Swiss Life Select díky propracovanému systému klientské péče dlouhodobě poskytuje klientům s nadstandardními příjmy komplexní poradenské služby zaměřené na investice. Věřím, že se mi v nové pozici podaří zúročit dlouholeté zkušenosti z bankovnictví v České republice i zahraničí a pomůžu Swiss Life na českém trhu dál rozvíjet kvalitní švýcarské poradenství v oblasti investic a správy majetku,“ říká Petr Vitásek, generální ředitel Swiss Life Select v České republice.

Petr Vitásek vystudoval MBA na The Wharton School a diplomacii na University of Pennsylvania v americké Filadelfili.

×