Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Swiss Life Select v České republice

Swiss Life Select poskytuje komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni. Je součástí finanční švýcarské skupiny Swiss Life, předního poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let. Prostřednictvím kvalitních finančních poradců pomáháme soukromým i firemním zákazníkům připravit se na jejich finanční budoucnost.

loading

O nás

Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou působící v oblasti správy privátních financí, majetku, řízení rizik a zajištění penze. Swiss Life poskytuje svým klientům špičkové finanční služby již od roku 1857. 

Swiss Life Select vstoupila na český trh v roce 2013 a poskytuje svým klientům investiční poradenství, finanční plánování a správu finančního majetku. Připravuje řešení v oblasti investic, zajištění penze, bankovních produktů, pojištění osob a majetku nebo financování bydlení a zprostředkování hypotečních úvěrů. Zaměřuje se na privátní i firemní klientelu. Hlavním cílem je poskytovat v České republice komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni. 

Důkazem, že Češi preferují kvalitu služeb, jsou tisíce spokojených klientů, o které se stará 250 profesionálů.

Cesta po společnosti Swiss Life

 • Více než 60 % našich klientů s námi aktivně pracuje a každý rok se svým konzultantem aktualizuje finanční plán, aby přesně odpovídal jeho potřebám
 • V České republice spravujeme klientům již 10 mld. Kč
 • Našimi klienty jsou významné osobnosti i běžní lidé, každý má svůj nezaměnitelný příběh
 • Měníme životy našich klientů, díky nám můžou:
  1. Lépe bydlet
  2. Dopřát svým dětem kvalitnější vzdělání
  3. Plnit si svoje cestovatelské sny
  4. Zajistit se na horší časy
  5. Vydělávat na svých investicích

Klíčovou hodnotou Swiss Life Select je nezávislost při tvorbě řešení pro klienta.

Pro tvorbu investičního portfolia, zabezpečení financování života v penzi, financování bydlení nebo zajištění rodiny proti různým rizikům odborníci Swiss Life vybírají produkty od mnoha českých i zahraničních finančních institucí vždy tak, aby produkt vyhovoval nastavené strategii a potřebám klienta.

Při volbě řešení jsou pro nás rozhodující pouze dvě kritéria – růst majetku klienta a efektivní a nákladově příznivá eliminace potenciálních finančních rizik.

loading
×