Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Karel Šulc

original

Vystudoval technickou kybernetiku na ČVUT v Praze. Během svého desetiletého působení ve Swiss Life Select získal detailní znalosti ve všech oblastech finančního poradenství. Z různých rolí, které zastával, pomohl Swiss Life Select do pozice lídra na trhu nezávislého finančního poradenství. Úspěšně vedl největší poradenský tým v Praze a svojí invencí se zasloužil o vznik a prosperitu divize Medical. 

„Naše vize je jasná – u nás začíná klientova budoucnost. Budeme se i nadále zaměřovat na bonitní klientelu, které nabízíme službu dlouhodobé správy majetku. Tuto službu realizujeme prostřednictvím konzultantů, profesionálů, kteří jsou na nejvyšší úrovni nejen obchodně a odborně, ale také lidsky a eticky. Služba je postavena na výběru toho nejlepšího, co trh nabízí a tento výběr je klientům pravidelně aktualizován v rámci jejich komplexního řešení“, uvádí Karel Šulc.

loading
×