Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Petr Vitásek

original

Vystudoval University of Pennsylvania ve Filadelfii, kde získal tituly MBA na The Wharton School a MA v mezinárodních vztazích na School of Arts and Sciences.

Od roku 1996 působil v Curychu jako konzultant v bankovním sektoru; od roku 2003 ve společnosti McKinsey & Company, kde vedl týmy v různých odvětvích finančních služeb, včetně správy aktiv, privátního, retailového a korporátního bankovnictví a pojištění.

Od roku 2010 pracoval jako výkonný ředitel Raiffeisenbank. Jako člen řídícího výboru banky byl zodpovědný nejprve za různé podpůrné funkce banky a následně za segment privátního bankovnictví, které pod jeho vedením získalo, mimo jiná ocenění, i prestižní mezinárodní cenu EUROMONEY za nejlepší privátní banku v České republice.

Od roku 2016 působí v Curychu v pojišťovně Swiss Life, kde je zodpovědný za mezinárodní Corporate Development a od konce roku 2016 nastoupil na pozici generálního ředitele Swiss Life Select Česká republika.

loading
×