Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Swiss Life Select v České republice

Swiss Life Select poskytuje komplexní finanční služby na nejvyšší kvalitativní úrovni. Je součástí finanční švýcarské skupiny Swiss Life, předního poskytovatele penzijních a finančních řešení v Evropě s tradicí již více než 160 let. Prostřednictvím kvalitních finančních poradců pomáháme soukromým i firemním zákazníkům připravit se na jejich finanční budoucnost.

loading

Značka Swiss Life

Silná značka je hlavním faktorem úspěchu v tržním konkurenčním prostředí.

Základ naší značky a slogan

Lidé mají obavy z budoucnosti. Ani my nevíme, jaká bude, proto musíme být vždy připraveni na všechny možnosti. Swiss Life je ale partnerem, který vždy dodává jistotu.

Naše poslání

„Podporujeme naše zákazníky v tom, aby mohli prožít delší život, s důvěrou a podle vlastních představ.“

Naše logo

original

Swiss Life logo spojuje společnosti s tradicí od roku 1857 a svými cíli. Červená barva a švýcarský kříž stojí na kořenech a původu naší společnosti.

Tři linie v našem logu symbolizují nejvýznamnější čáry života na dlani pravé ruky. Vyjadřují skutečnost, že pro nás jako poskytovatele komplexních finančních služeb a řešení je každý člověk jedinečný ve svých potřebách a požadavcích.

loading
×