Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Laura dostane repasovaný kočárek

15.03.2017

Příběh dvou sester Laury a Terezky je více než smutný. Starší Terezka, kterou jsme podpořili před několika lety, se narodila s těžkou mentální retardací. Když se rodiče rozhodovali, zda mít druhé dítě, lékaři jim opakovaně sdělili, že je vysoká pravděpodobnost, že budou mít zdravé miminko.

original

Rodiče absolvovali náročná vyšetření, a když jim bylo sděleno, že mohou mít zdravé dítě, rozhodli se pro druhého potomka. Maminka v průběhu těhotenství s malou Laurou podstoupila náročná vyšetření, která ale neprokázala možné postižení miminka. Laura se ale narodila se stejným postižením jako její sestra. V důsledku vývojové vady Laura sama neumí sedět, nemluví a neumí se najíst. Maminka pro Lauru chtěla upravit speciální zdravotní kočárek po starší sestře, který by malá Laura mohla využívat. Rodina ale neměla potřebné finanční prostředky. Neváhali jsme a potřebnou opravu kočárku uhradili.

Swiss Life uhradila opravu kočárku za 35 000 Kč.

Líbí se vám tento projekt? Nasdílejte ho ostatním.

loading
×