Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Mobilní hospic Klíček u Prahy

27.07.2016

Posláním dětského hospice je celkové zlepšování kvality života nemocného dítěte a jeho blízkých. Mobilní hospic Klíček je druhým zařízením v České republice, které se věnuje dětské paliativní péči.

original

Důležitou součástí podpory, kterou rodinám s vážně nemocnými dětmi Klíček poskytuje, je půjčování ošetřovatelského vybavení a pomůcek, díky nimž lze péči o děti snáze přesunout z nemocnice domů a tím zajistit klidné prostředí pro nemocného. I když se za poslední roky v paliativní péči hodně událo, pořád děti nemají od zdravotní pojišťovny nárok na okamžité poskytnutí nutného zdravotního vybavení, které jim bylo poskytováno v nemocnici, ale domů si ho půjčit nemohou. Klíček proto zřizuje půjčovnu zdravotního vybavení pro akutní péči. My jsme Klíčku pořídili odsávačky, pulsní oxymetry a mobilní vany, které budou mít děti doma k dispozici ke každodenní péči.

Mobilní hospic Klíček jsme podpořili částkou 135 750 Kč.

Líbí se vám tento projekt? Nasdílejte ho ostatním.

loading
×