Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nadace Naděje dětem podpořila děti na benefičním koncertu Srdce pro děti

20.01.2015

Benefiční večer Srdce pro děti odvysílala TV Prima 28. 12. 2014 v hlavním vysílacím čase a nadace Naděje dětem u této významné akce nemohla chybět.

Stalo se pro nás již tradicí, že každoročně společně se sdružením Život dětem, o. p. s., pomáháme postiženým dětem, které naši pomoc opravdu potřebují. Benefiční koncert Srdce pro děti je nejvýznamnější akcí, kterou sdružení Život dětem pořádá. Loňský rok byl velmi výjimečný a předčil v příspěvcích veškerá očekávání pořadatelů, protože se vybralo více jak 24 milionů korun. Nadace Naděje dětem podpořila prostřednictvím benefice děti částkou 298 980 Kč.


Večerem diváky provázela Terezka Kostková s Tomášem Krausem, úvodní slovo v Goja Music Hall měl pan Alois Švehlík.

Na pódiu se střídaly pěvecké hvězdy Karel Gott, Pavel Šporcl s cikánskou kapelou, Monika Absolonová, Petr Kolář, Bára Basiková, Hana Zagorová, Adam Mišík, Diana Kalashová se sborem Felixe Slováčka, Michal David, Jana Adamcová, Petra Janů, Pavel Vítek. Marián Vojtko s Michaelou Gemrotovou a Monika Sommerová vystoupili s písněmi z muzikálu Fantom Opery v autentických kostýmech.

V call centru, které bylo zbudované v noční pražské ZOO v pavilonu šelem, zvedali telefony herci, moderátoři a zpěváci. Mluvili s diváky, kteří přispívali na pomoc dětem.

Velký zájem byl již tradičně o Karla Gotta, který diváky vyzval, ať se ho ptají na cokoli, a i u dalších osobností byly telefony neustále vytížené. Celkem v call centru zasedlo téměř 40 osobností, které s radostí a v dobré náladě s diváky hovořily po celý večer.

Diváci mohli telefonovat s Petrem Kolářem, Dianou Kalashovou, Janou Adamcovou, Adamem Mišíkem, Mariánem Vojtkem, Pavlem Vítkem, Monikou Absolonovou, Alicí Bendovou, Josefem Vágnerem, Markétou Hrubešovou, Terezií Kašparovskou a dalšími známými osobnostmi.
Diváci TV Prima se mohli do pomoci zapojit také zasláním dárcovské sms nebo účastí na dražbě dřevěných soch.

Výtěžek benefičního večera Srdce pro děti, byl určen na pomoc dětem v domácí péči rodičů, které trpí svalovou atrofií a dystrofií, autismem, dětskou mozkovou obrnou, cystickou fibrózou, mukopolysacharidózou, EB – nemocí motýlích křídel, onkologickým onemocněním a kombinovaným postižením. Dětem budou zakoupeny nejrůznější kompenzační a rehabilitační pomůcky, zdravotnický materiál, uhrazena speciální léčba a přispějeme ke zlepšení zdravotního stavu dětí zajištěním ozdravných a rehabilitačních pobytů.

Swiss Life vám děkujeme, že jsme společně mohli opět pomáhat.

Líbí se vám tento projekt? Nasdílejte ho ostatním.

loading
×