Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Investice

Pro klienty připravujeme investiční řešení šité na míru požadovaných cílů. Ať už se jedná o pravidelné investování s cílem vytvoření dostatečné rezervy na penzi, vytvoření studijního fondu k pokrytí nákladů vysokoškolského vzdělání dětí nebo, o efektivní ochranu a zhodnocení volného kapitálu, jsme připraveni poskytnout profesionální řešení.

loading

Možnosti investování

Spolupracujeme s vybranými správci aktiv na českém i zahraničním trhu a pro naše klienty vybíráme to nejlepší z jejich nabídky investičních produktů.

Investiční společnosti

Pro realizaci investičních cílů našich klientů pečlivě vybíráme partnery. Spolupracujeme s velkými stabilními investičními společnostmi, které si naši důvěru získaly dlouholetým a spolehlivým působením na českém nebo zahraničním kapitálovém trhu. Mezi naše partnery patří například tyto investiční společnosti:

Conseq Investment Management

Ryze česká investiční společnost, úspěšně působící na našem trhu téměř od samotného vzniku kapitálových trhů. Odborník na české prostředí a české klienty. Vedle vlastních úspěšných investičních programů a fondů přináší společnost širokou nabídku fondů velkých světových správců aktiv, jako jsou BNP Paribas, Fidelity nebo Franklin Templeton.

Amundi

Skupina Amundi je největším správcem investic v Evropě, pokud jde o výši spravovaného majetku a řadí se do TOP 10 z celosvětového hlediska. Díky spojení s Pioneer Investments v červenci 2017 nyní spravuje pro své klienty aktiva v hodnotě více než 1,3 bilionu eur. Prostřednictvím 6 investičních center (Boston, Dublin, Londýn, Milano, Paříž a Tokio) nabízí svým klientům v Evropě, v oblasti Asie a Tichomoří, na Středním východě a v Severní Americe bohaté zkušenosti s finančními trhy a široký rozsah odborných znalostí pro aktivní i pasivní investiční řešení. Produkt Divident Invest Swiss Life Select využívá dvou investičních fondů skupiny Amundi.

Generali Investments

Největší investiční společnost na českém trhu, spravující majetek klientů v hodnotě 270 mld. Kč, spadající do evropské finanční skupiny Generali. V její nabídce nalezneme široký výběr fondů a investičních programů vhodných jak pro pravidelné investování, tak pro jednorázové investice.

loading
×