Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dividend Invest Swiss Life Select

10.02.2017

Swiss Life Select přináší na český trh unikátní produkt Dividend Invest jako odpověď na nízké výnosy, které svým klientům nabízí tuzemské banky.

Je tak vhodnou alternativou například ke klasickým termínovaným vkladům, kterým konkuruje podstatně vyšším výnosem při zachování nízkého tržního rizika.
Dividend Invest Swiss Life Select je investičním produktem s cílovaným výnosem, který je vyhlašován na každý rok dopředu. V tomto roce je cílen výnos 1,5 % p.a., který je klientům vyplácen pravidelně, formou čtvrtletních dividend.

Doporučeným investičním horizontem jsou ři roky. Dividend Invest nicméně nabízí vysokou likviditu, tedy možnost kdykoliv investici částečně snížit nebo zcela ukončit. Minimální výše investice je 500 000 Kč.

Výhodou pro investora jsou zcela nulové náklady spojené se sjednáním a vedením produktu.

Produkt byl vyvinut ve spolupráci se společností Pioneer Investments. Jádro produktu tvoří dva fondy tohoto správce aktiv

Fond Pioneer Strategic Income
je konzervativní dluhopisový fond složený převážně z podnikových dluhopisů s investičním ratingem. Výjimečná je jeho velmi široká diverzifikace, v celém portfoliu fondu je přes 1 000 jednotlivých dluhopisových titulů. Průměrný rating celého tohoto portfolia je A-. Fond zajišťuje stabilitu a nízké riziko celého produktu Dividend Invest.

Fond Pioneer Global Multi-Asset Target Income (GMATI)
je smíšeným fondem, který je složen převážně z dluhopisů a akcií. K zajištění rizika fond také investuje do měnových nebo úrokových derivátů. Fond GMATI je unikátní svou politikou cílovaných výnosů. Na každý rok je stanoven výnos fondu, který je pak prostřednictvím pravidelné čtvrtletní dividendy vyplácen. Tento fond tvoří výnosovou složku produktu Dividend Invest a zajišťuje dividendovou výplatu cílovaného výnosu.

O Swiss Life

Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou, sídlící v Curychu, která působí v oblasti správy privátních i korporátních financí, řízení rizik a zajištění penze. Společnost s historií od roku 1857 vstoupila se svými službami do České republiky v roce 2013. Připravuje řešení v oblasti investic, zajištění penze, mezigeneračního předání majetku, bankovních produktů, pojištění osob a majetku nebo financování bydlení a zprostředkování úvěrů.

O Pioneer Investments

Pioneer Investments je globální investiční společnost, založená v roce 1928 v americkém Bostonu. Společnost je součástí největšího evropského správce aktiv, skupiny Amundi. Pioneer Investments se ve 28 zemích po celém světě stará o zhodnocení investic svých klientů v hodnotě přes 250 mld. USD. V České republice působí Pioneer Investments úspěšně od roku 1995 a spravuje zde majetek jak individuálních klientů, tak institucí. Produkt Dividend Invest Swiss Life Select využívá dvou investičních fondů Pioneer Investments.

– Investiční produkt nahrazující bankovní vklady
– Konzervativní investice založená na dluhopisech
– Pravidelná čtvrtletní výplata dividendy v plánované výši 1,5 % p. a. a cílovaným výnosem 3,5 %
– Doporučený horizont 3 roky
– Nulové poplatky za zřízení a vedení
Dividend Invest Swiss Life Select
original
loading
×