Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

loading

Možnosti investování

Spolupracujeme s vybranými správci aktiv na českém i zahraničním trhu a pro naše klienty vybíráme to nejlepší z jejich nabídky investičních produktů.

Investiční společnosti

Pro realizaci investičních cílů našich klientů pečlivě vybíráme partnery. Spolupracujeme s velkými stabilními investičními společnostmi, které si naši důvěru získaly dlouholetým a spolehlivým působením na českém nebo zahraničním kapitálovém trhu. Mezi naše partnery patří například tyto investiční společnosti:

Conseq Investment Management

Ryze česká investiční společnost, úspěšně působící na našem trhu téměř od samotného vzniku kapitálových trhů. Odborník na české prostředí a české klienty. Vedle vlastních úspěšných investičních programů a fondů přináší společnost širokou nabídku fondů velkých světových správců aktiv, jako jsou BNP Paribas, Fidelity nebo Franklin Templeton.

Pioneer Investments

Společnost Pioneer Investments patří mezi nejstarší investiční společnosti na světě. Založena byla roku 1928 v Bostonu a ke dnešnímu dni spravuje více než 6 bilionů Kč pro klienty po celém světě. V České republice působí společnost od roku 1995. Úspěšné jsou její investiční programy pro pravidelné investování nebo unikátní nabídka dividendových fondů.

Generali Investments

Největší investiční společnost na českém trhu, spravující majetek klientů v hodnotě 270 mld. Kč, spadající do evropské finanční skupiny Generali. V její nabídce nalezneme široký výběr fondů a investičních programů vhodných jak pro pravidelné investování, tak pro jednorázové investice.

loading
×