Informace o soukromí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Investice

Pro klienty připravujeme investiční řešení šité na míru požadovaných cílů. Ať už se jedná o pravidelné investování s cílem vytvoření dostatečné rezervy na penzi, vytvoření studijního fondu k pokrytí nákladů vysokoškolského vzdělání dětí nebo, o efektivní ochranu a zhodnocení volného kapitálu, jsme připraveni poskytnout profesionální řešení.

loading

Investiční nástroje pro pokročilé investory

Investiční portfolio profesionálního investora, to nejsou jen akcie a dluhopisy. Díky našim partnerům dokážeme vytvořit skutečně plnohodnotné portfolio, které zahrnuje i alternativní investiční nástroje.

Může se jednat například o speciální fondy kvalifikovaných investorů, které investují do nemovitostí, půdy, alternativní energie nebo private equity projektů. Z široké nabídky na celém kapitálovém trhu také pečlivě vybíráme zajímavé korporátní dluhopisy pokrývající širokou škálu investičních projektů. V rámci našeho projektu Swiss Life Art se naši klienti dostávají také do kontaktu se světem investičního umění, kterým mohou rovněž obohatit své investiční portfolio.

loading
×